Bordsgaffel S830 40,7g 1st 178mm modell: Olga
Utrop: 275 kr
Bordsskedar S830 152,6g 3st 178mm modell: Olga
Utrop: 1 100 kr
Hänge S925 11,9g Ø4,3cm blomma
Utrop: 100 kr
Hänge S925 2,7g 2,5x1,1cm med röd sten
Utrop: 50 kr
Hänge S925 1,8g Skultuna, krona, förgylld
Utrop: 75 kr
Lås S830 3,2g med stenar
Örhängen S830 3,6g 3,9cm med skruvlås
Örhängen S830 6g 4,8cm med skruvlås
Hänge S830 23,9g 6cm medaljong, öppningsbar
Utrop: 150 kr
Parti silver S830 48,6g trasigt, defekt, udda
Utrop: 350 kr
Kedja Pansar S925 2,5g 38cm
Kedja Ormlänk S925 6,5g 45cm
Kedja Pansar S925 2g 44,5cm
Kedja Pansar S925 2,1g 38cm
Kedja Rävsvans S925 12g 42,5cm
Utrop: 300 kr
Kedja Pansar S925 7,2g 40,5cm manglad
Kedja S925 27,5g 43cm bucklig
Utrop: 225 kr
Ring S925 11,1g Ø18½ med lila sten, sten naggad
Hänge S925 6,7g med blå sten, sten naggad
Parti silver S925 6,3g defekt, udda, med sten
Tisdag 29 dec 2020