121 - 140 av 1 317
1...678...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020

Klubbad för

Bordsgaffel S830 40,7g 1st 178mm modell: Olga

Utrop: 275 kr

Bordsskedar S830 152,6g 3st 178mm modell: Olga

Utrop: 1 100 kr

Hänge S925 11,9g Ø4,3cm blomma

275 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 2,7g 2,5x1,1cm med röd sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,8g Skultuna, krona, förgylld

175 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Lås

Lås S830 3,2g med stenar

175 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S830 3,6g 3,9cm med skruvlås

Utrop: 50 kr

Örhängen S830 6g 4,8cm med skruvlås

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 23,9g 6cm medaljong, öppningsbar

225 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 48,6g trasigt, defekt, udda

275 kr

Utrop: 350 kr

Kedja Pansar S925 2,5g 38cm

Utrop: 75 kr

Kedja Ormlänk S925 6,5g 45cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Pansar S925 2g 44,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 2,1g 38cm

Utrop: 75 kr

Kedja Rävsvans S925 12g 42,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kedja Pansar S925 7,2g 40,5cm manglad

Utrop: 75 kr

Kedja S925 27,5g 43cm bucklig

Utrop: 225 kr

Ring S925 11,1g Ø18½ med lila sten, sten naggad

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 6,7g med blå sten, sten naggad

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 6,3g defekt, udda, med sten

Utrop: 50 kr