Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020
Klubbad för
Omega armbandsur 14K brv 56,5g med datum, manuell, plastglas, flexiarmband ej original i oädel metal
Skål Signerad "Orrefors Kraka No 342 Sven Palmqvist" bredd 16cm höjd 8cm obetydligt slitage