Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020
Klubbad för
Musikinstrument Elektroniska
Minisynt Roland SH-01A modell: K-25M snr: A1I8820 batteridriven. Ej med på visning.
Ljusstakar silver ett par brv: 920g H:ca 17 cm gipsfyllda stämplat C.G.H kattfot samt V8 (1947). Gipsfyllning skadad på en ljusstake
Figurin Jie Keramik stengodsatejé knölsvan design Lisa Larsson ur serien landskaps djur höjd ca 14,5 cm i kartong
Klockor Michael Kors
Michael Kors MK-8561 armbandsur stål Ø44mm quartz chronograf, armband med viklås, extra länkbitar i box, snr 251904
Regal armbandsur 5st batteribyte krävs samt 1st Amant armbandsur visare lossnat