861 - 880 av 1 317
1...434445...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020

Klubbad för

Musikinstrument Elektroniska

Minisynt Roland SH-01A modell: K-25M snr: A1I8820 batteridriven. Ej med på visning.

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Ljusstakar silver ett par brv: 920g H:ca 17 cm gipsfyllda stämplat C.G.H kattfot samt V8 (1947). Gipsfyllning skadad på en ljusstake

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin Jie Keramik stengodsatejé knölsvan design Lisa Larsson ur serien landskaps djur höjd ca 14,5 cm i kartong

175 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 graverat 280,7g

Utrop: 1 600 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors MK-8561 armbandsur stål Ø44mm quartz chronograf, armband med viklås, extra länkbitar i box, snr 251904

950 kr

Utrop: 600 kr

Manschettknappar ett par S830 9,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Regal armbandsur 3st quartzur

Utrop: 50 kr

Regal armbandsur 5st batteribyte krävs samt 1st Amant armbandsur visare lossnat

25 kr

Utrop: 50 kr

Zone armbandsur 2st quartz

Utrop: 50 kr

Klockor Casio

ARmbandsur 3 stycken varav en Casio digital samt två utan namn, quartzur

25 kr

Utrop: 50 kr

Bordsskedar 3 st S830 118,7g modell Uppsala från 1978

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 graverat skevt med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 7,5g 19cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Ring silver brv 6,9g Ø18 med gul sten

175 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Ankarlänk S925 18,5g 50cm

Utrop: 450 kr

Ring silver brv 2,8g Ø18 med blå sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 brv 2,1g Ø17 med svart sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 2,9g höjd: 2,3cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge silver 2,1g Ø1,2cm

Utrop: 75 kr

Armring S925 28g Ø6cm stel, öppen

400 kr

Utrop: 475 kr