81 - 100 av 1 141
1...456...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för

Parti silver kontrollstämplat 64,2g skadad sked

Utrop: 425 kr

Parti silver S925 58,7g skadad kedja

375 kr

Utrop: 425 kr

Parti silver S925 51,6g skadat

Utrop: 375 kr

Skål Corona Orrefors Ø11cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Blomkrukor 2st Liljekonvalj Gustavsberg H14,5/16,5cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslyktor 2st Marimekko Iittala H6cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Blomkruka Liljekonvalj Gustavsberg H14,5

325 kr

Utrop: 125 kr

Tekoppar med fat 2st Wedgwood Devon rose

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 38,3g skadat

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 85,4g skadat

500 kr

Utrop: 600 kr

Golvvaser 2st porslin röda H42cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 770g diverse bestick vissa graverade/skadade

Utrop: 5 100 kr

Koppar 6st S830 144g

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 23K 5,1g graverad ring

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti silver S813-925 370g skadat/graverat

Utrop: 2 200 kr

Glas 8st med hållare Iittala Tsaikka H8cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Assietter 9st Kastehelmi Iittala Ø17,5cm olika färger

425 kr

Utrop: 375 kr

Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 31/210 45,5x49,5cm oinramad

Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 15/210 51x43cm oinramad

Arvid Andersson 1934- grafiskt blad "Västra Tunhem har blivit en gammal ek fattigare" 23,5x27cm inramatd