Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020
Klubbad för
Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 31/210 45,5x49,5cm oinramad
Visa varaUtgått
Mikael Kihlman 1953- grafiskt blad motiv Skepp i staden signerad/numrerad 15/210 51x43cm oinramad