161 - 180 av 1 204
1...8910...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020

Klubbad för

Hänge 18K 0,5g vitguld med diamanter 1xca0,03ct 6xca0,02ct

550 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 0,6g vitguld med diamant 1xca0,19ct

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,7g Ø18¼ med rosa sten, något skev i fattningen runt stenen

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 18K 2,6g med lila stenar

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 3,9g Ø16½ vitguld med diamanter 16xca0,02-0,03ct, tillverkad av Stjernswärd Juveler & Design AB år 2017

3 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 6,1g Ø16¼ vitguld med diamanter 12xca0,01ct 4xca0,02ct 12xca0,03ct 1xca1,51ct enligt gravyr, graverad, tillverkad av Stjernswärd Juveler & Design AB år 2016

57 000 kr

Utrop: 66 000 kr

Certina 18K vitguld brv 33,7g, armbandsur, boettnr:E.3879, manuell, länk i 18K vitguld 17-18cm

Utrop: 13 200 kr

Armband Ankar 18K 62,2g 19cm tillverkad av Annika Dahlsjö år 2015

Utrop: 37 000 kr

Collier 18K 56,4g ca 42cm vitguld med vita stenar

Utrop: 20 500 kr

Collier Pansar 14K 20,5g ca 43cm tvåfärgat med vit sten, bucklig i en länk

Utrop: 7 200 kr

Seiko Diver's 200m, armbandsur, Prospex Special Edition 6R15-04G0, refnr SPB105J1, snr 941286, 43mm, stål, automat, datum, länk i stål, litet nagg i glasring, med extra länkbitar, pristagg, manual, cert aug-19, servad 2020, servicepapper, box,ytterkartong

4 600 kr

Utrop: 3 900 kr

Klockor Casio

Casio G-Shock Bluetooth Multiband 6, 3459, armbandsur, refnr GMW-B5000V-1ER, boettnr 191113A0655, boettnr 201E113I, stål, länk i stål, digital/quartz, 42mm, något naggad i glasring, med extra länkbitar, tagg, manualer, i box och ytterkartong i kartong

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Breitling Colt Quartz, armbandsur, 44mm, refnr A7438811/BD45, snr 6155881, safirglas, stål, länk i stål, SuperQuartz, datum, repig boett, litet nagg i ring, naggad/repig länk och viklås, cert sep-20 med två års garanti, manualer, box

15 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Rolex Oyster Perpetual Day Date, 18K brv 143,3g, armbandsur, automat, 36mm, svart urtavla, refnr 18038 snr L213236, länk 18K, bruksslitage, i box med cert dec-88 Douglas Krook AB, extra urtavla guldfärgad

160 000 kr

Utrop: 144 000 kr

Tändare Dupont S.T.Dupont Line 2 Palladium Brush, borstad finish, 36x62x11mm, snr: 1FBCH44, med cert okt-13 Brobergs, i originalask med manual samt fraktembalage, funktionstestad

Utrop: 3 600 kr

Moccasked 6st S830 42g 86mm danskt silver

Utrop: 275 kr

Matgafflar 8st S830 448,6g 202mm modell: Gammal Dansk, danskt silver

Utrop: 3 000 kr

Matknivar 8st S830 658,1g 220mm modell: Gammal Dansk, danskt silver, blad i rostfritt stål, Raadvad Knivfabriker Rustfri

Utrop: 2 200 kr

Charlotte Olympia Lucinda Suede Boots Vero Cuoio, skor, i borstad mocka, storlek 39½, klack 15,3cm, i dustbag D&G

475 kr

Utrop: 600 kr

Home Cinema Soundbar Samsung model code HW-M369/XE modell HW-M369, Version nr ZZ01, snr 0CF714MK300013T, DC19V 15W med Subwoofer Samsung modell PS-WM20 AC 220-240V 50/60HZ 28W snr 12VK303605V, med tillhörande sladdar och fjärrkontroll. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 600 kr