Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020
Enstensring 18K brv 3,6g Ø16¾ med diamant 1x1,95ct enligt gravyr G-H vvs/vs
Visa varaSmycken Enstensörhängen
Enstensörhängen ett par i vitguld 18K brv 2,3g med diamanter 1xca0,85ct, 1xca0,90ct H/vs saknas ett stopp
Visa varaKlockor LIP
PATEK PHILIPPE Calatrava 18K Geneve Ø25mm manuell, plexiglas, arabiska siffror, defekt armband med original spänne, kronan ej patek philippe brv 26,1g
Visa varaKlockor LIP
PATEK PHILIPPE Calatrava Geneve från 50-60-talet, manuell 18K Ø33mm, liten spricka i plexiglaset, läderarmband med originalspänne i 18K brv 32g
Visa varaKlockor LIP
PATEK PHILIPPE Calatrava Geneve 18K Ø33mm manuell, safirglas, läderarmband med originalspänne 18K brv 39,8g
Visa varaElektronik Övrigt
Hörlurar för spel Hyper X Kingston Cloud II, KHX-HSCP-GM med tillbehör i kartong, snr: 3500058-001.A00LT
Datorskärm Asus VP28UQG, LCD 28" med fot och kablage i kartong, snr: J9LMTF010903 Ej med på visning.
Elektronik TV-apparater
Spelkonsol SONY PS4 pro 1Tb modell CUH-7216B, repor/märken ovanpå, med 2 handkontroller, 1 spel (Battlefield V) med kablage i kartong, ytterhöjet till kartongen skadat/slitet snr: 02-274526251352222. Kvitto finns från november 2018.
Akustisk/elektrisk Gitarr Cort CEC5 nat med Fishman classic 4T tuner, snr cc07027368 i mjukt fodral med axelrem
Akustisk gitarr, Fender, modellnr. DG-8S nat, Höger snr.cc03019823, ytliga repor, i mjukt fodral med Qwik Tune QTGP1 Guitar Professor extra strängar och Capo
Modellbilar 1 st Matchbox Super Kings K 7 Car Transporter utan flakkåpa spräckt framruta 1972 1 st 1978 Lesney Matchbox Super Kings Peterbilt Truck Die Cast Made England #Lesney bruksslitage snöre av