621 - 640 av 1 711
1...313233...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2020

Klubbad för

Kedja 18K 2,3g skadad

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 0,8 g skadat

Utrop: 400 kr

Parti guld 14K 6,1g skadat med stenar

Utrop: 2 300 kr

Ring S925 Ø17¼ Pandora, med sten

250 kr

Utrop: 275 kr

Kedja 18K 15,4g 42cm Ankar

Utrop: 9 500 kr

Parti guld 18K 36,2g graverat, med stenar

Utrop: 17 200 kr

Kedja 18K 16g 46cm X-länk

Utrop: 8 000 kr

Örhängen 18K 0,8g ett par med stenar

Utrop: 600 kr

Parti silver S925 9,7g skadat, udda, förgyllt

Utrop: 75 kr

Kedja S925 6,5g 51cm Venezia, pläterad

Utrop: 150 kr

Omega, armbandsur, 35mm, 14K, manuell, plastglas med repor, graverad boett, slitet läderband

4 100 kr

Utrop: 2 700 kr

Omega, Geneve, armbandsur, 36mm, 14K, automatisk, datum, graverad boett, flexlänk i stål

4 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Kedja 18K 1,8g skadad, knutor

Utrop: 900 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare S925/830 20,5g 3st

Utrop: 150 kr

Ring 18K 3,5g graverad

Utrop: 1 700 kr

Ring 21K 3,7g graverad med sten

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 56,2g graverat med stenar

Utrop: 27 000 kr

Kedja 18K 3,6g 45cm Singapore

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 14K 46,5g skadat med stenar och pärla

Utrop: 17 000 kr

Parti silver S830 74,2g skadat

Utrop: 500 kr