Kedja 18K 2,3g skadad
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 0,8 g skadat
Utrop: 400 kr
Parti guld 14K 6,1g skadat med stenar
Utrop: 2 300 kr
Ring S925 Ø17¼ Pandora, med sten
Utrop: 275 kr
Kedja 18K 15,4g 42cm Ankar
Utrop: 9 500 kr
Parti guld 18K 36,2g graverat, med stenar
Utrop: 17 200 kr
Kedja 18K 16g 46cm X-länk
Utrop: 8 000 kr
Örhängen 18K 0,8g ett par med stenar
Utrop: 600 kr
Parti silver S925 9,7g skadat, udda, förgyllt
Utrop: 75 kr
Kedja S925 6,5g 51cm Venezia, pläterad
Utrop: 150 kr
Omega, armbandsur, 35mm, 14K, manuell, plastglas med repor, graverad boett, slitet läderband
Utrop: 2 700 kr
Omega, Geneve, armbandsur, 36mm, 14K, automatisk, datum, graverad boett, flexlänk i stål
Kedja 18K 1,8g skadad, knutor
Utrop: 900 kr
Slipshållare S925/830 20,5g 3st
Ring 18K 3,5g graverad
Utrop: 1 700 kr
Ring 21K 3,7g graverad med sten
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 18K 56,2g graverat med stenar
Utrop: 27 000 kr
Kedja 18K 3,6g 45cm Singapore
Parti guld 14K 46,5g skadat med stenar och pärla
Utrop: 17 000 kr
Parti silver S830 74,2g skadat
Utrop: 500 kr
Tisdag 22 sep 2020