1181 - 1200 av 1 575
1...596061...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020

Klubbad för

Ring 14K brv 2,0g Ø17¼, med stenar

550 kr

Utrop: 700 kr

Kedja Singarpore 18K 1,2g 42cm

500 kr

Utrop: 550 kr

Kejda Bismarck 18K 4,3g 42cm

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, ett par 18K 1,0g

Utrop: 600 kr

Armband Bismarck 18K 3,3g 19,5cm

Utrop: 1 600 kr

Örhängen, ett par 18K brv 0,6g, med stenar

Utrop: 375 kr

Armband Bismarck 18K brv 8,8g 19cm, med 7 berlocker (varav 1 med pärla)

Utrop: 4 000 kr

Hänge hjärta 18K 0,3g

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K 11,8g, defekt, innehåller gravyr och små diamanter

Utrop: 5 400 kr

Ring 14K 1,0g Ø16

Utrop: 375 kr

Ring 9K brv 3,6g Ø17¼, med sten, små skador på sten

Utrop: 700 kr

Ring 9K brv 4,8g Ø17, med sten

800 kr

Utrop: 850 kr

Brosch rosett 18K tvåfärgad 13,0g h: ca 4cm, signerad Roy Barkin

Utrop: 6 100 kr

Ring 18K vitguld brv 5,4g Ø17½, med stenar

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Armband Bismarck 18K 4,2g 18cm, med 5 berlocker

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 0,8g defekt

Utrop: 375 kr

Ring Bismarck 18K 2,2g Ø16½

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 6,5g Ø20½, graverad

Utrop: 3 000 kr

Medalj 21K 13,6g, graverad

Utrop: 7 400 kr

Ring 18K brv 5,8g Ø16½, med stenar

Utrop: 2 200 kr