Ring 14K brv 2,0g Ø17¼, med stenar
Utrop: 700 kr
Kedja Singarpore 18K 1,2g 42cm
Utrop: 550 kr
Kejda Bismarck 18K 4,3g 42cm
Utrop: 2 100 kr
Örhängen, ett par 18K 1,0g
Utrop: 600 kr
Armband Bismarck 18K 3,3g 19,5cm
Utrop: 1 600 kr
Örhängen, ett par 18K brv 0,6g, med stenar
Utrop: 375 kr
Armband Bismarck 18K brv 8,8g 19cm, med 7 berlocker (varav 1 med pärla)
Utrop: 4 000 kr
Hänge hjärta 18K 0,3g
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K 11,8g, defekt, innehåller gravyr och små diamanter
Utrop: 5 400 kr
Ring 14K 1,0g Ø16
Ring 9K brv 3,6g Ø17¼, med sten, små skador på sten
Ring 9K brv 4,8g Ø17, med sten
Utrop: 850 kr
Brosch rosett 18K tvåfärgad 13,0g h: ca 4cm, signerad Roy Barkin
Utrop: 6 100 kr
Ring 18K vitguld brv 5,4g Ø17½, med stenar
Utrop: 2 900 kr
Armband Bismarck 18K 4,2g 18cm, med 5 berlocker
Parti guld 18K 0,8g defekt
Ring Bismarck 18K 2,2g Ø16½
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 6,5g Ø20½, graverad
Utrop: 3 000 kr
Medalj 21K 13,6g, graverad
Utrop: 7 400 kr
Ring 18K brv 5,8g Ø16½, med stenar
Utrop: 2 200 kr
Tisdag 25 aug 2020