Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020
Konstglas Kosta Boda Makeup Lipstick Rosa, Åsa Jungelius, 20911118, signerad, H: 20,5cm, liten nagg
Lenovo Tab E10 TB-X104F, 2G+32GB, CPU: Qualcomm Snapdragon 210, Android 8.1.0, med laddare i kartong, återställd
Samsung Galaxy A40, SM-A405FN/DS, 64GB, IMEI: 354878116402752, Android 10, snr: R58511AADTR, med laddare och hörlurar i kartong, ej återställd
Kamera Nikon D3500 snr: 6191211, med Objektiv Nikon AF-P Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G DX VR snr: 24407194, med laddare i kartong
Kamera Nikon D3200 snr: 7486124, med Objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G II ED snr: 8083549, med laddare
Galaxy Tab A6, 32GB, LTE Cat.4, 1.6GHz Octa core Processor, 2GB RAM, SM-T585, med laddare i kartong, återställd
Iphone 7 A1778 MN912QN/A, 32Gb, IMEI: 356389103401045, rose gold, med laddare och hörlurar i kartong, återställd
Iphone 8 Plus A1897 MQ8N2QN/A, 64GB, IMEI: 358632093397279, gold, med laddare och hörlurar i kartong, återställd
Samsung Galaxy S20 ULTRA 5G SM-G988B/DS, 128GB, cosmic gray, IMEI: 351828116442038, med fodral Smart Clear View Cover modell: EF-ZG988, laddare och hörlurar i kartong, repa i skyddsglas, återställd
Apple Watch series 3 A1859, 42mm, aluminium case, ion-glas, composite boett, gdp, WR-50m, armband i två storlekar, laddare i förpackning
Apple Watch series 5 A2093, 44mm, rosetonad aluminium och keramisk case, inox-glas, gps, WR-50m, med 3 armband Pomegranat sport, Alaskan Blue sport, Orginal rosa armband, med laddare i förpackning
Samsung A20e, 32GB, SM-A202F/DS, IMEI: 357953105522774, med laddare och hörlurar i kartog ej orginal, ej återställd
Laptop HP-Pavillion BO, 15cw1802no, ram 8GB, snr: 5CD93011V5, med laddare i kartong, återställd
Iphone X A1901 MQAC2QN/A, 64GB, IMEI: 354875092169181, med laddare och hörlurar i kartong, återställd
Gaminglaptop Lenovo ideapad, modell: Y700-17ISK, Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz, 16GB, snr: PF0DVNF0, med laddare, något sliten
Xbox One S 1TB, med spel Gears of War 4, snr: 196962264048, med handkontroll och kablage