Avslutad | Pant – Tisdag 28 juli 2020
Cartier, Santos Galbée, armbandsur, stål, 28,5 x 29,5mm (41), quartz, datum, safirglas, små repor, ref. 1564, boett nr. BB094138, integrerad originallänk med viklås, ref. CCDB
Omega, armbandsur, 14K, 19mm, manuell, plexiglas, armband Bismarck 18K, 16cm, brv.19,2g
Klockor Casio
Casio G-shock, armbandsur, 45mm, quartz, kolfiberförstärkt herts/ stål, dag, digitala multifunktioner, mineralglas, vattentålig 20bar, boett nr. GA-2110SU, snr. A1E3DB, hartslänk
Karlex, Torekov, herrur, guldtonatstål, 42mm, automat, skelettur, ref. SW 5174-52, läderarmband
Glasskulptur, Målerås, Mats Jonasson, älg, etsning i botten, nr. 3747, etikettmärkt, kristallglas, höjd 10cm, bredd 14cm, i originalförpackning
Glasskulptur, Målerås, Mats Jonasson, älg, etikettmärkt, etsning i botten, nr. 3747, kristallglas, höjd 10cm, bredd 14cm, i originalförpackning