281 - 300 av 1 288
1...141516...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juli 2020

Klubbad för

Moccaskedar 8st, S830 77,5g 100mm, i schatull

400 kr

Utrop: 425 kr

Moccasked 6st, förgyllt silver S830 58,6g 90mm, i schatull

325 kr

Utrop: 350 kr

Parti silverbestick 11st, S830 321g, små skador / gravyr

Utrop: 1 700 kr

Silverbestick 2st, S925 44,6g, bucklig / julsked 1929

Utrop: 275 kr

Ring 21K 3,8g Ø17¼ små repor

Utrop: 2 000 kr

Armband trefärgat 14K 8,4g 20,5cm

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring med diamanter 8xca 0,005ct 18K 4,8g Ø18

Utrop: 2 800 kr

Örhängen par 18K 3,1g 4,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen par hjärtan 18K 1,3g 1,5cm

Utrop: 800 kr

Örhängen par Creoler 18K 1,3g 1,5cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband X-länk med stav 18K 7g 18cm

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Kedja Venezia ojämn 9K 1,5g

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge bokstaven M 18K 0,8g 1,5cm

Utrop: 375 kr

Ring gravyr 18K 5,2g Ø17

Utrop: 2 300 kr

Ring med sten S925 2,4g Ø17½

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver skadat S925 brv. 48,1g med stenar och pärla

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld skadat 18K 5,1g

Utrop: 2 200 kr

Ringar 4st gravyr/skevt 18K 14,9g

Utrop: 6 600 kr

Ring med pärla skadad 14K 6g

Utrop: 2 000 kr

Ring sten saknas 21K 2,8g

Utrop: 1 400 kr