821 - 840 av 889
1...414243...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020

Klubbad för

Klockor Citizen

Citizen eco drive wr200 med box och extra länkar

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 modell: CUH-1216B med två handkontroller varav ena kontrollen sliten, kablage

1 300 kr

Utrop: 650 kr

Kamera vintage Yashica-MAT mellanformatskamera snr:66216 i väska, ingår filter & putsduk

1 100 kr

Utrop: 350 kr

Kameraobjektiv Canon Zoom Lens EF 70-200mm 1:2.8 L IS snr: 2020001874 med tripod fäste

4 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Glas, 12st (3 olika modeller) Whiskeyglas Sagoform i trälåda.

350 kr

Utrop: 425 kr

Portmonnä i nät med kedja som handtag, silver 226,1g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver skadat graverat med sten S900 75,7g

350 kr

Utrop: 425 kr

Mobiltelefon Huawei P30 lite 128GB modell:MAR-Lx1A imei:861691049810686 med laddare och skydd

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Fickur A.W.W.Co, Waltham Mass, 53 mm, nyckelur med nyckel, skadad urtavla, bucklor. Brv 116,2g

300 kr

Utrop: 200 kr

Fickur Zenith manuell 16 rubis boett nr: 3043297/1387 S800 brv 94g

425 kr

Utrop: 200 kr

Fickur OMEGA Grand Prix Paris 1900 manuell 53mm boett nr:4521446 S800 brv 92,2g

850 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Breguet

Fickur Breguet nyckelur med nyckel 48mm 15 rubis boett nr: 242251 smårepigt plastglas, bucklig sliten baksida, S800 brv 75,8g

375 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Alpina

Fickur 16st, fungerar ej, varav en utan ytterhöljde, diverse bucklor och skador, varav 3 nyckelur, diverse namn såsom Illinois, Cyma, Alpina samt diverse nycklar, fickurskedjor mm

1 100 kr

Utrop: 200 kr

Fickur 34st diverse modeller S800 går ej, vissa skadade buckliga brv 2576g

3 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Fickur 2st, en Hampden Watch samt en Roskopf Patent manuella, skadad urtavla, fungerar till och från

750 kr

Utrop: 100 kr

Fickur Terval incabloc manuell, med klockkedja, oädel metall

150 kr

Utrop: 50 kr

Fickur Remontoir 10 rubis manuell 35mm skadad urtavla S800 brv 26,3g

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickur 6 rubis manuell boett nr:51883, nyckelur med nyckel skadad urtavla, buckla oädel metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickur stämplad Björn, 15 rubis, Paris 1900 Ancre manuell två djupare repor på glas, liten skada på urtavla, 52mm boett nr: 2464854/9862 S800 brv 92g

175 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, 2st nyckelur med 1 nyckel, skador på urtavla, oädel metall

125 kr

Utrop: 50 kr