Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020
Spelkonsol, Sony Playstation 4 modell: CUH-1216B med två handkontroller varav ena kontrollen sliten, kablage
Kamera vintage Yashica-MAT mellanformatskamera snr:66216 i väska, ingår filter & putsduk
Kameraobjektiv Canon Zoom Lens EF 70-200mm 1:2.8 L IS snr: 2020001874 med tripod fäste
Mobiltelefon Huawei P30 lite 128GB modell:MAR-Lx1A imei:861691049810686 med laddare och skydd
Fickur A.W.W.Co, Waltham Mass, 53 mm, nyckelur med nyckel, skadad urtavla, bucklor. Brv 116,2g
Klockor Breguet
Fickur Breguet nyckelur med nyckel 48mm 15 rubis boett nr: 242251 smårepigt plastglas, bucklig sliten baksida, S800 brv 75,8g
Klockor Alpina
Fickur 16st, fungerar ej, varav en utan ytterhöljde, diverse bucklor och skador, varav 3 nyckelur, diverse namn såsom Illinois, Cyma, Alpina samt diverse nycklar, fickurskedjor mm
Fickur 2st, en Hampden Watch samt en Roskopf Patent manuella, skadad urtavla, fungerar till och från
Fickur 6 rubis manuell boett nr:51883, nyckelur med nyckel skadad urtavla, buckla oädel metall
Fickur stämplad Björn, 15 rubis, Paris 1900 Ancre manuell två djupare repor på glas, liten skada på urtavla, 52mm boett nr: 2464854/9862 S800 brv 92g