61 - 80 av 889
1...345...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020

Klubbad för

Armbandsur 14K 16,8g 23mm manuell/går ej, graverad bakboett, naggat/repigt plexiglas, defekt urtavla, pansarlänk i 18K

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Halskedja 18K 15,1g 45cm doserad Bismarck, springlås

5 900 kr

Utrop: 7 100 kr

Armband 18K 15,9g 19,5cm bredd 8mm X-länk, platta i kistlås i stål

Utrop: 7 600 kr

Ring 18K 8,6g Ø18½ tre i en, graverade

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 4,6g Ø18 med röd sten, skena skev/repig

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 18K 3g tvåfärgade med diamanter 4xca0,005ct, ena stiftet skevt

Utrop: 1 400 kr

Armbandsur Tissot Seastar Seven, stål, 23mm, manuell, repigt/naggat plexiglas, läderarmband

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S830 7,1g 45,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 3,3g Ø2,2cm med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Manschettknappar S830 17,7g med blå sten

375 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S830 1,6g med blå och vita stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S830 1,3g med vita stenar, saknar stoppers

Utrop: 50 kr

Brosch S830 7,1g med stenar och pärlor

100 kr

Utrop: 50 kr

Collier S830 3g 42,5cm förgyllt med röda stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 3,7g med came, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge S830 0,9g

Utrop: 50 kr

Örhänge S830 1g med rosa sten samt vita stenar

Utrop: 50 kr

Fickur K.E. Hallin Upsala, brv 83,1g, boettnr 51022, manuell, en boett i silver/en boett i metall, repigt plexiglas, skadad urtavla

100 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 2,3g med vit sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 6,7g 60cm

125 kr

Utrop: 150 kr