601 - 620 av 889
1...303132...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020

Klubbad för

Hänge 18K 0,5g Tro, hopp och kärlek

275 kr

Utrop: 350 kr

Parti silver S925 95,7g defekt, med stenar

475 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 6st S830 50,6g 101mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Skål Orrefors höjd:8,5cm, Ø11cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Ittala, Vitvinsglas 4st,33 cl, Serie: Essence, Design: Alfredo Häberli, , i orginalkartong (skadad)

275 kr

Utrop: 300 kr

Skål på fot, Iittala, Marimekko, Mariskooli, höjd: 15,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Vas Iittala, höjd: 14cm, blå, repig på undersidan

50 kr

Utrop: 50 kr

Fat Iittala Alvar Aalto 35,8cm, rostfritt stål

300 kr

Utrop: 375 kr

Tallrikar 3st 10-gruppen Ø25,8cm

Utrop: 600 kr

Tallrikar 6 st Rörstrand Ostindia Ø24cm

400 kr

Utrop: 500 kr

400 kr

Utrop: 500 kr

Väska Dagmar Camera Bag Canvas 21x16x7cm

Utrop: 550 kr

Mobiltelefon Doro Liberto 820 4GB IMEI: 352641060603045 snr: CKC03210Y0078, ej funktionstestad, saknar laddare, nött baksida

100 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Elfiol George Hennesey, i hårt fodral, med stråke, saknar A-sträng, hartsrester i fodral. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Akustisk Gitarr Prudencio Saez 2A Torrent-Valencia, med inristat namn, hårt fodral

750 kr

Utrop: 50 kr

Einar Wennberg (1936-2004), olja på duk, "Fiskarn", signerad 82', 59x72cm, 62,5x75cm inklusive ram, skada på duk

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring vitguld 18K 4,2g Ø16½ med diamanter 1xca0,27ct+6xca0,05ct

3 700 kr

Utrop: 3 900 kr

Hänge 18K 1,0g med sten

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 21K 1,0g skeva

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K 3,6g med odlade sötvattenspärlor Ø7mm, längd: 4,5cm

950 kr

Utrop: 1 000 kr