Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020
Klubbad för
Ittala, Vitvinsglas 4st,33 cl, Serie: Essence, Design: Alfredo Häberli, , i orginalkartong (skadad)
Mobiltelefon Doro Liberto 820 4GB IMEI: 352641060603045 snr: CKC03210Y0078, ej funktionstestad, saknar laddare, nött baksida
Musikinstrument Övrigt
Elfiol George Hennesey, i hårt fodral, med stråke, saknar A-sträng, hartsrester i fodral. Ej med på visning.
Akustisk Gitarr Prudencio Saez 2A Torrent-Valencia, med inristat namn, hårt fodral
Einar Wennberg (1936-2004), olja på duk, "Fiskarn", signerad 82', 59x72cm, 62,5x75cm inklusive ram, skada på duk