Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020
Mobiltelefon Huawei P30 lite, 128GB, Modellnr: MAR-LX1A, Serienr: L2N4C19827011, IMEI: 864978042634024, oanvänd i box, med laddare och hörlurar
Hörlurar JBL Tune 500BT, Serienr: 02-553-3494, bluetooth, med laddsladd, bruksskick
Plånbok Louis Vuitton Kimono Wallet, Monogram canvas och svart skinn, Date code: GI3107, 21,3x11cm, små repor på metallen, i dustbag och kartong
Visa varaÖvrigt Övrigt
Figurin Gustavsberg "Samhällsdebatten" av Lisa Larsson, Höjd: 23cm, liten nagg på mannens ärm
Handväska Saint Laurent, Monogram Collage Medium, Färg: Nero, Refnr: DMR428056-0216, 17x23,5x5,5cm, Axelrem: 117cm, Inköpt 2016, i dustbag med tagg och manual, dragkedjebrickan något sned
Handväska Givenchy Antigona Small Bag, Serienr: ZED0196, 34x24x17cm, Axelrem: 80cm, i dustbag
Herrur Invicta Pro Diver, 40mm, automat, stål, datum, Refnr: 8928OB, skelettboet, vattentät 200m, viklås, bruksskick, extra länkbitar, i box
Musikinstrument Övrigt
Elbas Samick, Modell: LB-11/3SB, lackskador, plecktrumskydd ej original, med sladdar, i mjukt fodral