561 - 580 av 889
1...282930...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020

Klubbad för

Fat S800 147,3g 210x117x20mm

650 kr

Utrop: 800 kr

Parti silver S925 8,9g Ø30mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S800 235,7g 6st, 19cm, graverade, buckliga

Utrop: 1 300 kr

Parti silver S800 254,9g 5st, 18,5cm, modell: Victoria

Utrop: 1 300 kr

Parti silver S800 141,1g 11st, 11cm, modell: Diana

Utrop: 800 kr

Parti silver S800 109,2g 9st, 9,4-12cm, blandade modeller

Utrop: 600 kr

Parti silver S800 91,1g 7st, 11-11,5cm, blandade modeller

Utrop: 475 kr

Parti silver S800 172,6g 3st, 21,5cm, graverade

Utrop: 950 kr

Mobiltelefon Huawei P30 lite, 128GB, Modellnr: MAR-LX1A, Serienr: L2N4C19827011, IMEI: 864978042634024, oanvänd i box, med laddare och hörlurar

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Hörlurar JBL Tune 500BT, Serienr: 02-553-3494, bluetooth, med laddsladd, bruksskick

125 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok Louis Vuitton Kimono Wallet, Monogram canvas och svart skinn, Date code: GI3107, 21,3x11cm, små repor på metallen, i dustbag och kartong

Solglasögon Ray Ban RB4147, 710/51, lite repiga, i fodral med putsduk

325 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Gustavsberg "Pelle" av Lisa Larsson, Höjd: 19,5cm

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Gustavsberg "Samhällsdebatten" av Lisa Larsson, Höjd: 23cm, liten nagg på mannens ärm

3 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Handväska Saint Laurent, Monogram Collage Medium, Färg: Nero, Refnr: DMR428056-0216, 17x23,5x5,5cm, Axelrem: 117cm, Inköpt 2016, i dustbag med tagg och manual, dragkedjebrickan något sned

7 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Handväska Givenchy Antigona Small Bag, Serienr: ZED0196, 34x24x17cm, Axelrem: 80cm, i dustbag

7 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Axelrem Gucci 90cm, svart med gulmetall

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Invicta Pro Diver, 40mm, automat, stål, datum, Refnr: 8928OB, skelettboet, vattentät 200m, viklås, bruksskick, extra länkbitar, i box

750 kr

Utrop: 475 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas Samick, Modell: LB-11/3SB, lackskador, plecktrumskydd ej original, med sladdar, i mjukt fodral

425 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk gitarr med inbyggd mikrofon (Fender Classic Fishman, med stämapparat), Fender, Modell: CD-140SCE NAT, Serienr: CD06119254, bruksskick, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 600 kr