421 - 440 av 889
1...212223...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020

Klubbad för

Armbandsur Certina DS--2 automatic, stål, 39mm, datum, plexiglas (repigt), läderband

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Klockor Eterna

Armbandsur Eterna Q 18K, quartz (går ej), datum, 34mm, graverad baksida, plastglas (små repor), stålarmband (slitet), Serienr: 158.2141.68, i behov av batteribyte

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja 18K 1,1g 41cm, Ankar

475 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,6g 30x15mm, kors

Utrop: 900 kr

Ring 18K vitguld 2,6g Ø17, med stenar och diamanter 2xca0,05ct

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Armring 21K 29,3g Ø6,2cm mönstrad, öppningsbar

Armring 21K 29,8g Ø6,3cm mönstrad, öppningsbar

Collier 21K 36,5g 52cm mönstrad

Armband 21K 10,3g 21cm mönstrad

Ring 21K 5,1g Ø18 mönstrad

Örhängen 21K 8,8g 6cm mönstrade

Ring 21K 3,5g Ø19, med stenar

Parti guld 21K 11,5g 20cm defekt

Collier 21K 75,5g 63cm mönstrad

Örhängen 21K 21,6g 6cm mönstrade

Mynt Övrigt

Mynt 21,6K 2,3g 5kr från 1920, i ask

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Armbandsur Omega Constellation, 32mm, quartz, datum, safirglas, guld/stål, länk 18cm (slitage), viklås, graverad, Nr länk: 1448/431, 1392/012, i originalask

5 400 kr

Utrop: 3 400 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21K 8,9g 20kr, 1889, Oscar II Sveriges och Norges konung, i etui och ask

Utrop: 4 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21K 8,9g 20kr, 1886, Oscar II Sveriges och Norges konung, i etui och ask

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21K 8,9g 20kr, 1898, Oscar II Sveriges och Norges konung, i etui och ask

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr