Avslutad | Pant – Tisdag 14 juli 2020
Klubbad för
Armbandsur Certina DS--2 automatic, stål, 39mm, datum, plexiglas (repigt), läderband
Klockor Eterna
Armbandsur Eterna Q 18K, quartz (går ej), datum, 34mm, graverad baksida, plastglas (små repor), stålarmband (slitet), Serienr: 158.2141.68, i behov av batteribyte
Armbandsur Omega Constellation, 32mm, quartz, datum, safirglas, guld/stål, länk 18cm (slitage), viklås, graverad, Nr länk: 1448/431, 1392/012, i originalask