Halskedja Pansar 18K 18,5g 50cm
Utrop: 8 800 kr
Ring 22K 3,3g graverad
Utrop: 1 700 kr
Halskedja Pansar 18K 20,2g 51cm
Utrop: 9 600 kr
Armband Pansar 18K 8,4g 21,5cm
Utrop: 4 000 kr
Armband Pansar 18K 9,1g 17,5cm
Utrop: 4 400 kr
Örhängen ett par 18K 7,2g
Utrop: 3 200 kr
Parti Guld 18K 9,1g
Ring 18K 4,3g Ø19 1/3 med diamant 1xca0,80ct
Utrop: 6 000 kr
Armband Ankarlänk 18K 17,1g 19cm
Utrop: 8 200 kr
Parti Guld 18K 20,8g
Ring 14K 1,9g Ø16 3/4 med pärla
Utrop: 600 kr
Halskedja Venezia 18K 25,4g 80cm bucklig
Utrop: 11 600 kr
Armband X-länk 18K 45,1g 20cm skador, bucklor i länk
Utrop: 20 500 kr
Halskedja 23K 15,2g 44cm med s-lås
Utrop: 8 900 kr
Armband 23K 15,2g 16cm med en berlock
Örhängen ett par 18K 3,5g längd: 5cm ihåliga
Utrop: 2 100 kr
Halskedja Figaro 18K 6,4g 50cm
Utrop: 3 000 kr
Halskedja 23K 7,6g 46cm med s-lås
Utrop: 4 200 kr
Collier med namn 18K 5g 34cm
Armband 18K 34,2g 19,5cm pansar med bricka
Utrop: 15 600 kr
Tisdag 14 jul 2020