Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020
Klockor Michael Kors
Klocka Michael Kors Modellnr: MK-8184, 48mm, quartz, gummiarmband, kronografer (behöver kalibreras), mineralglas (några små repor), Serienr: 251309, med manual i originalbox
Klockor Victorinox
Herrur Victorinox Modellnr: 241789, 43mm, stål, quartz, datum, 24h visning, safirglas, viklås, Serienr: 181031351, med extralänkar och manual, i box och ytterkartong
Herrur Seiko Divers 200m Special Edition, V175-0AD0, quartz, solar, kronografer, stål, gummiarmband, Serienr: 801903, med manual, tagg och garanticertifikat, i box
Herrur Seiko Air Divers 200m Automatic Special Edition, automat, stål, dag/datum, viklås, mineralglas, Serienr: 4R36-05H0
Herrur Tissot Visodate Automatic, T019430B, stål, automat, dag/datum, safirglas, skelettboet, mesharmband, Serienr: FYWADHVTJ, med extra armband i läder och kvitto, i box
Herrur Nautica A13683G, quartz, stål, kronografer, dag/datum/24h visning, mineralglas, bruksskick, med två extra armband i gummi
Tekanna Rörstrand "Pop" design: Inger Persson, 25x14cm, blå glasyr, formgiven 1969, litet nagg på hällpipen
Herrur Tissot PRS516 quartz, 42mm, stål, kronografer, datum, Refnr T100417 A, Serienr: FYWQ772MF, 100m, safirglas, med manual och extralänkar, i box