Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020
VR-glasögon Oculus Rift, inbyggd skärm, upplösning 2160x1200, snr. VMVRB17C60103P, med två kontroller, två sensorer och kablar i orginalförpackning
Spelkonsoll Xbox One 500gb, snr. 112930555248, med två trådlösa handkontroller, 1 kontroll med sladd, 1 spel "Forza Motorsport 6" , hdmi kabel och elkabel
Elektronik Musik
Yamaha RX-V659 Reciver, snr. Y26192RT med fjärrkontroll, manual och elkabel. Ej på visning
Akustisk Gitarr M. Sakurai, Made in Japan, No.8 1980, lackskador vid stallet, i skadat hårt fodral
Akustisk Gitarr K Yairi mod. YF-00028R, snr. 52728, bucklor i locket, i hårt fodral
Akustisk gitarr Epiphone Gibson PR-200EB, snr. H6110209 i skadat mjukt fodral