561 - 580 av 1 818
1...282930...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020

Klubbad för

Assietter 6st, förrättstalltrikar 6st, Rörstrand Fågel blå

225 kr

Utrop: 150 kr

Litografi Lennart Gram "Flugan" 25x36cm, nr. SK8505-2166A, inramad

50 kr

Utrop: 200 kr

VR-glasögon Oculus Rift, inbyggd skärm, upplösning 2160x1200, snr. VMVRB17C60103P, med två kontroller, två sensorer och kablar i orginalförpackning

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Spelkonsoll Xbox One 500gb, snr. 112930555248, med två trådlösa handkontroller, 1 kontroll med sladd, 1 spel "Forza Motorsport 6" , hdmi kabel och elkabel

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Stjärnkikare Skywatcher EQ-5 Pro med SynScan EQ5 med kablar i väska. Ej på visning

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Elektronik Musik

Yamaha RX-V659 Reciver, snr. Y26192RT med fjärrkontroll, manual och elkabel. Ej på visning

750 kr

Utrop: 800 kr

Akustisk Gitarr M. Sakurai, Made in Japan, No.8 1980, lackskador vid stallet, i skadat hårt fodral

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk Gitarr K Yairi mod. YF-00028R, snr. 52728, bucklor i locket, i hårt fodral

6 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr Epiphone Gibson PR-200EB, snr. H6110209 i skadat mjukt fodral

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kedja manglad Pansar 14K 12,3g 50,5cm

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 18K med diamanter 41xca0,005ct 2,9g med gravyr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K med diamanter 7xca0,02ct 22xca0,005ct ؾ 18K 2,9g

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K Camel 1,6g

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 6g

Utrop: 2 900 kr

Örhängen 14K 1,8g

550 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 1,6g med sten

Utrop: 600 kr

Halskejdca Pansar Silver 925 48cm 57,4g

Utrop: 800 kr

Parti Silver 925 20cm 19,7g

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K med diamant 1xca0,005ct 1,3g Ø17

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 3,3g med stenar

Utrop: 1 200 kr