Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 mars 2020
VÄSKA, PRADA, Lux Tote, grått saffiano läder, detaljer i gulmetall, 35x26x15cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, Bandouilere monogram canvas, 45x26x20cm, hänglås, saknar nyckel, adresstagg, dustbag,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy Eclipse sequin tote, monogram canvas, broderade svarta paljetter, svart läder, 28x18x15cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, BURBERRY, 100% siden, 90x90cm, beige, mönster i svart, vitt, rött, någon fläck.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, gulmetall, turkos emalj, diameter 6cm, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Scarves
SJAL, HERMÈS, Sequences, Shawl GM, 65% cashmere, 35% siden, 140x140cm, orange, svart, vit, någon tråddradning, originalask,
Accessoarer Scarves
SJAL, HERMÈS, Shawl GM, 65% cash mere, 35% siden, 140x140 cm, lila, grön, någon tråddragning, viss avfärgning, originalask,
Accessoarer Scarves
SJAL, LOUIS VUITTON, Shawl, monogram shine noir, 65% cashmere, 35% siden, 140x140cm, någon tråddragning.
ARMRING, HERMÈS, Caleche, mörkbeige ormskin, vitmetall, 6cm i diameter, smyckespåse, originalask,
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 10x7cm, 6 hållare, slitage, lagning ej original.