Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Laptop HP Probook 440 G6, core i5, 8GB RAM, 14", Serienr: 5CD9251LJG, fabriksåterställd, med sladd, i kartong
Flygsimulator Saitek x56 Rhino H.O.T.A.S, Modellnr: 43221, PID: KK164900265, med alla sladdar i originalkartong, bruksskick. Ej med på visning.
Sneakers Nike Dbreak Undercover Jun Takahashi, Storlek EU45/UK10, Färg: Bright citron, Nr: BV4594700, bruksskick, i kartong
Musikinstrument Träblås
Saxofon XS, Serienr: 1317, bruksskick, i hårt fodral (defekt, trasigt handtag). Ej med på visning.
Trådlös mikrofon Mipro ACT-707S och ACT-707HM, Single Channel Wireless Receiver, Serienr: 259020839A, Serienummer mikrofon: 159029996A, i väska. Ej med på visning.
Verktygspaket Skruvdragare Bosch GSR 18V/Kombidragare Bosch GDX 18V, med två batterier, en batteriladdare och borrlåda Dormer A095204 (ej komplett), i låda. Ej med på visning.
Musikinstrument Elektroniska
Synth Roland AX-Synth, Serienr: A3F4631, med adapter och axelband, i mjukt fodral, Visas och hämtas på Sefina i Örebro, Östra Bangatan 42A
Aukustisk gitarr med mic, Hagström Dalarna DADRE-CE, Serienr: 2211100021, i fodral
Akustisk gitarr Fender Classic Modellnr: CD-100/12 NAT, 12 strängad, Serienr: CC120213299, i mjukt fodral
Kap- och gersåg Makita DLS600Z 18V utan batteri, Serienr: 3194438Z1, oanvänd, i kartong. Ej med på visning.
Litografi Bo Åke Adamsson, Ishockey Sovjet mot Kanada, numrerad: 182/300, 68x47cm, 80x90cm med glas och ram. Ej med på visning.
Diamant 1xca0,50ct VS2 G1 Top Wesselton med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)
Diamant 1xca0,59ct VS2 E.(0) River, med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)
Diamant 1xca0,50ct VS2 F.(1+) Top Wesselton, med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)