901 - 920 av 1 529
1...454647...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020

Klubbad för

Laptop HP Probook 440 G6, core i5, 8GB RAM, 14", Serienr: 5CD9251LJG, fabriksåterställd, med sladd, i kartong

3 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Flygsimulator Saitek x56 Rhino H.O.T.A.S, Modellnr: 43221, PID: KK164900265, med alla sladdar i originalkartong, bruksskick. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 600 kr

Bordslampa gulmetall med vit skärm, Höjd: 64cm. Ej med på visning.

1 900 kr

Utrop: 475 kr

Sneakers Nike Dbreak Undercover Jun Takahashi, Storlek EU45/UK10, Färg: Bright citron, Nr: BV4594700, bruksskick, i kartong

Utrop: 600 kr

Märklin tågbana "My world" 29330, komplett i originakartong, nyskick

300 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon XS, Serienr: 1317, bruksskick, i hårt fodral (defekt, trasigt handtag). Ej med på visning.

Utrop: 7 200 kr

Trådlös mikrofon Mipro ACT-707S och ACT-707HM, Single Channel Wireless Receiver, Serienr: 259020839A, Serienummer mikrofon: 159029996A, i väska. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 375 kr

Verktygspaket Skruvdragare Bosch GSR 18V/Kombidragare Bosch GDX 18V, med två batterier, en batteriladdare och borrlåda Dormer A095204 (ej komplett), i låda. Ej med på visning.

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synth Roland AX-Synth, Serienr: A3F4631, med adapter och axelband, i mjukt fodral, Visas och hämtas på Sefina i Örebro, Östra Bangatan 42A

Utrop: 3 600 kr

Aukustisk gitarr med mic, Hagström Dalarna DADRE-CE, Serienr: 2211100021, i fodral

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Akustisk gitarr Fender Classic Modellnr: CD-100/12 NAT, 12 strängad, Serienr: CC120213299, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Jackson Performer. Nr: 9609316, lackskador, i fodral

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Kap- och gersåg Makita DLS600Z 18V utan batteri, Serienr: 3194438Z1, oanvänd, i kartong. Ej med på visning.

2 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Elektronik Musik

Högtalare Noble & Creed S10, bluetooth, i originalförpackning. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elektronik Musik

Utrop: 1 200 kr

Litografi Bo Åke Adamsson, Ishockey Sovjet mot Kanada, numrerad: 182/300, 68x47cm, 80x90cm med glas och ram. Ej med på visning.

Utrop: 600 kr

Diamant 1xca0,50ct VS2 G1 Top Wesselton med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)

7 300 kr

Utrop: 8 400 kr

Diamant 1xca0,59ct VS2 E.(0) River, med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)

12 200 kr

Utrop: 8 400 kr

Diamant 1xca0,50ct VS2 F.(1+) Top Wesselton, med certifikat från IGI (International Gemmological Institute)

8 300 kr

Utrop: 8 600 kr

Diamant 1xca0,59ct WFloor IF

10 200 kr

Utrop: 12 200 kr