501 - 520 av 1 529
1...252627...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020

Klubbad för

Stjärnkikare Orion 8 f/3,9 Newtonia Astrograph med sökare och batteri. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Vox VT20X S/n: N10-005731 med kablar. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr, Simon & Patrick Luthier Woodland Cedar S/n: 028955001863 i fodral

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Special II LE S/n: 14091310800 med axelrem i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Ibanez S521 S/n: 140101175 i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk Gitarr, Lars Jönsson Dalarö, nr 16, Januari 1980, bruksslitage, krackelerad lack, solid grantopp, begynnande torrsprickor, ej genomgående spricka

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Fritid Sport

Golfklubbor 9 st Titleist H2, 910D2, 5,6,7,8,9,P, BV 56 i väska . Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Golfklubbor 7st Ping 7, W, 6, 9, 8, G20, Anser X i väska. Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Note 9 128gb, IMEI: 352455/10/120378/4 med laddare, kodlås

2 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Kedja 18K 2,4g 42cm Venezia

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 0,5g 1x1cm hjärta

275 kr

Utrop: 325 kr

Parti guld 18K 1,3g

Utrop: 425 kr

Ring 18K 6g Ø19¼ mönstrad

Utrop: 3 800 kr

Kedja 18K 9,6g 44cm Venezia

Utrop: 5 400 kr

Örhängen 18K 1,6g 2x1,2cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kedja 18K 54,4g 53cm Pansar

Utrop: 29 500 kr

Armband 18K 55g 19,5cm bredd 3,5cm

Utrop: 29 500 kr

Parti guld 18K 4,9g 4x2cm Brosch med pärla

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 7,5g 18,5cm defekt

Utrop: 3 200 kr

Kedja 18K 4g 40cm Ankar

Utrop: 2 300 kr