Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Klubbad för
Stjärnkikare Orion 8 f/3,9 Newtonia Astrograph med sökare och batteri. Ej med på visning.
Akustisk Gitarr, Simon & Patrick Luthier Woodland Cedar S/n: 028955001863 i fodral
Elgitarr Epiphone Les Paul Special II LE S/n: 14091310800 med axelrem i mjukt fodral
Akustisk Gitarr, Lars Jönsson Dalarö, nr 16, Januari 1980, bruksslitage, krackelerad lack, solid grantopp, begynnande torrsprickor, ej genomgående spricka
Mobiltelefon Samsung Galaxy Note 9 128gb, IMEI: 352455/10/120378/4 med laddare, kodlås