Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Klockor Gant
Gant, armbandsur, Nashville GT006, quartz, datum, stål, 41mm, safirglas, med läderarmband, i box
Klockor Chopard
Chopard La Strada, armbandsur, 2,3X3,5cm, stål, quartz(batteribyte krävs), med diamanter 46xca0,015ct, refnr 41/8415 snr:1124562/8357
Breitling Chronomat, armbandsur, refnrB13048, snr1.34781, 38mm, kronograf, stål/guld, datum, safirglas, automat, länk i stål/guld (bruksslitage), en skruv på glasring saknas, en raiders ej original, guld på raiders avskavt, ring går ej att vrida
Omega Seamaster, armbandsur, 41mm, Chronometer America’s Cup, stål, datum, safirglas, kronograf, automat, snr 78032059, med länk i stål (bruksslitage) nagg i glasring
Halskedja 18K 14,9g 44cm vitguld, dubbelradig Ankar och hänge i vitguld med diamant 1xca0,10ct enligt cert, bruksslitage, Chopard Happy Spirit, snr 3219300, med cert feb-10 box och ytterkartong
Breitling Chronometre Certifie,armbandsur,refnr CB011012/B968,snr3188754, stål/guld, automat, datum, safirglas, länk i stål/guld, cert jan-2016 med fem års garanti, chronometerintyg, manualer,extra länkbit,putsduk,box, kvitto,garanti&reparationssedel gilt
Rolex Cosmograph Daytona 18K, armbandsur, automat, safirglas, refnr116598, snrZ569179, leopardmönstrad urtavla med diaindex, diamanter tot ca 1,21ct, cognacsfärgade safirer tot ca 5,07ct, läderarmband ca 17cm leopardmönstrat med viklås 18K, box, cert-07
Visa varaKlockor Hublot
Hublot Classic Fusion Skelettskuren 18K, armbandsur, 45mm, automat, safirglas, kronograf, refnr 528.OX.0180.OX, snr 118263, länk i rose 18K, med box, ytterkartong, klockpouch, extra länkbitar, köpt på Bo Berggren Urhandel AB 2017 för 400.000kr, cert okt17
Gucci, handväska, GG monogram, beige med handtag i bambu, nr 282317/203998, med dustbag
Givenchy Paris, sneakers/skor, storlek 38½, DN0158, modell BE0005E01Y-1160, Sneaker Urban Street Blanc/Noir, bruksslitage, med manual, box och dustbag
Louis Vuitton, väska, Monogram Keepall 55, datumkod: MI 881, 55x30x24 cm, lås/axelrem/nycklar saknas, en skada i kanvasen och krackelering i lädret, från Frankrike Januari 1988
Hermes Paris, skärp/bälte, 95 X FM 490, H Guillochee belt buckle & Reversible leather strap, 110cm, noir/orange, med tygpåse i ask (ask något skadad)
Hermes Paris,skärp/bälte, P 100 T, Constance belt buckle & Reversible leather strap, 115cm, noir/étain, med tygpåse i ask (ask något kantstött)
Hermes Paris, armring/armband, Clic-Clac, datumkod: FI 11 26, Ø6,2cm, borstat palladiumpläterat med matt svart emalj, i tygfodral med originalkartong