201 - 220 av 1 529
1...101112...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020

Klubbad för

Ring 18K 4,1g Ø17¼ med vit sten, graverad

Utrop: 1 800 kr

Klockor Gant

Gant, armbandsur, Nashville GT006, quartz, datum, stål, 41mm, safirglas, med läderarmband, i box

Utrop: 700 kr

Klockor Chopard

Chopard La Strada, armbandsur, 2,3X3,5cm, stål, quartz(batteribyte krävs), med diamanter 46xca0,015ct, refnr 41/8415 snr:1124562/8357

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Breitling Chronomat, armbandsur, refnrB13048, snr1.34781, 38mm, kronograf, stål/guld, datum, safirglas, automat, länk i stål/guld (bruksslitage), en skruv på glasring saknas, en raiders ej original, guld på raiders avskavt, ring går ej att vrida

13 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Omega Seamaster, armbandsur, 41mm, Chronometer America’s Cup, stål, datum, safirglas, kronograf, automat, snr 78032059, med länk i stål (bruksslitage) nagg i glasring

14 400 kr

Utrop: 16 800 kr

Halskedja 18K 14,9g 44cm vitguld, dubbelradig Ankar och hänge i vitguld med diamant 1xca0,10ct enligt cert, bruksslitage, Chopard Happy Spirit, snr 3219300, med cert feb-10 box och ytterkartong

Utrop: 11 400 kr

Breitling Chronometre Certifie,armbandsur,refnr CB011012/B968,snr3188754, stål/guld, automat, datum, safirglas, länk i stål/guld, cert jan-2016 med fem års garanti, chronometerintyg, manualer,extra länkbit,putsduk,box, kvitto,garanti&reparationssedel gilt

Utrop: 60 000 kr

Rolex Cosmograph Daytona 18K, armbandsur, automat, safirglas, refnr116598, snrZ569179, leopardmönstrad urtavla med diaindex, diamanter tot ca 1,21ct, cognacsfärgade safirer tot ca 5,07ct, läderarmband ca 17cm leopardmönstrat med viklås 18K, box, cert-07

Klockor Hublot

Hublot Classic Fusion Skelettskuren 18K, armbandsur, 45mm, automat, safirglas, kronograf, refnr 528.OX.0180.OX, snr 118263, länk i rose 18K, med box, ytterkartong, klockpouch, extra länkbitar, köpt på Bo Berggren Urhandel AB 2017 för 400.000kr, cert okt17

190 000 kr

Utrop: 200 000 kr

Gucci, handväska, GG monogram, beige med handtag i bambu, nr 282317/203998, med dustbag

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Givenchy Paris, sneakers/skor, storlek 38½, DN0158, modell BE0005E01Y-1160, Sneaker Urban Street Blanc/Noir, bruksslitage, med manual, box och dustbag

Utrop: 1 600 kr

Louis Vuitton, väska, Monogram Keepall 55, datumkod: MI 881, 55x30x24 cm, lås/axelrem/nycklar saknas, en skada i kanvasen och krackelering i lädret, från Frankrike Januari 1988

3 100 kr

Utrop: 3 200 kr

Hermes Paris, skärp/bälte, 95 X FM 490, H Guillochee belt buckle & Reversible leather strap, 110cm, noir/orange, med tygpåse i ask (ask något skadad)

3 100 kr

Utrop: 2 900 kr

Hermes Paris,skärp/bälte, P 100 T, Constance belt buckle & Reversible leather strap, 115cm, noir/étain, med tygpåse i ask (ask något kantstött)

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

Hermes Paris Sceau, S925 25,8g manschettknappar med originalkartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hermes Paris, armring/armband, Clic-Clac, datumkod: FI 11 26, Ø6,2cm, borstat palladiumpläterat med matt svart emalj, i tygfodral med originalkartong

2 700 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 7,9g Ø20½

Utrop: 4 400 kr

Armband Pansar 18K 12,1g 21cm

Utrop: 6 400 kr

Kedja Cordell 18K 11,8g 52cm (trasigt lås)

Utrop: 5 100 kr

Hänge 18K 1,2g Skytten

Utrop: 750 kr