Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2020
Ring 18K 6,4g Ø17½ med diamanter 27xca0,01-0,02ct & 6xca0,05ct tapered baguette
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Apple, Macbook, 12-tum, Rosé gold, 6gb, snr:CO2RN9CYH3QX, mnr: A1534, laddare, kartong, systemåterställd
Olja på masonit, Birger Welander (1916-1985), landskap, 1945, mått motiv ca 23,5x19,5cm
Halvhornskniv, Pentti Turunen, blad Ivan Lindeborg, totallängd ca 285mm. Ej på visning
Smyckekniv, Pentti Turunen, skaft i horn & masurbjörk, slida i horn & läder, totallängd ca 180mm, gravyr på blad. Ej på visning
Brukskniv, WM F. AB SWEDEN VG-10, numrerad 107/200, läder, stål, totallängd ca 175mm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Smyckekniv, Brusletto, Norway, skaft handsnidat trä, slida läder, totallängd ca 165mm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Smyckekniv, "Tojalakniv", Jokka Hankala, skaft trä & mässing, slida mässing & läder, totallängd ca 190mm