1981 - 2000 av 2 047
1...99100101...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2020

Klubbad för

Armringar 2st 18K 15,0g Ø61mm

Hänge 18K 0,9g

Ring 18K 6,4g Ø17¼, med stenar

Ring 18K 6,4g Ø17½ med diamanter 27xca0,01-0,02ct & 6xca0,05ct tapered baguette

Kedja 18K 14,3g 54,5cm

Parti guld 18K 58,6g, med stenar, graverat, defekt

Armband 21K 15,3g, defekt

Armband Fiskben 18K 34,6g 19,0cm

Utrop: 15 600 kr

Armband 18K 6,9g 20,0cm

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K 46,8g med diamanter 61xca0,005-0,01ct, defekt

Utrop: 20 000 kr

Parti guld 14K 20,1g, defekt

Utrop: 6 000 kr

Laptop, Apple, Macbook, 12-tum, Rosé gold, 6gb, snr:CO2RN9CYH3QX, mnr: A1534, laddare, kartong, systemåterställd

7 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Olja på masonit, Birger Welander (1916-1985), landskap, 1945, mått motiv ca 23,5x19,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Halvhornskniv, Pentti Turunen, blad Ivan Lindeborg, totallängd ca 285mm. Ej på visning

Utrop: 2 800 kr

Smyckekniv, Pentti Turunen, skaft i horn & masurbjörk, slida i horn & läder, totallängd ca 180mm, gravyr på blad. Ej på visning

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Brukskniv, WM F. AB SWEDEN VG-10, numrerad 107/200, läder, stål, totallängd ca 175mm

Smyckekniv, Brusletto, Norway, skaft handsnidat trä, slida läder, totallängd ca 165mm

Smyckekniv, "Tojalakniv", Jokka Hankala, skaft trä & mässing, slida mässing & läder, totallängd ca 190mm

Halskniv, Owe Wallin, blad Jonny Axling, slida läder, skaft masurbjörk, totallängd ca 78mm