Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020
Klubbad för
Rolex OP Date, automat, damur, 26mm, plastglas, stål/guld snr 7014389, refnr 6917 Oysterlänk stål/guld, ca 81/82, repor och små bucklor på länk och boetten, länk ca 15,5cm