1221 - 1240 av 1 525
1...616263...77 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Ring 18K 1,1g med Came, defekt

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 2,4g defekt

Utrop: 1 000 kr

Kedja Bismarck doserad 18K 15,4g 46cm

Utrop: 6 400 kr

Brosch 18K 2,2g, mönstrad

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par 18K 1,4g med stenar

Utrop: 850 kr

Ring 18K 1,2g Ø17¾ med sten, skador på sten

Utrop: 450 kr

Kedja Pansar 18K4,3g 43cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge Medalj 23K fästkronan 18K brv 14,3g

5 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Hänge Stjärntecken Capricornio 18K 1,9g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 1,3g, graverad med defekt sten

Utrop: 500 kr

Hänge Duva 18K 0,4g

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge Väderkvarn 18K 0,6g

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 17,6g defekt, innehåller stenar

Utrop: 6 800 kr

Kedja Singapore 18K 1,2g 42cm och 45cm

Utrop: 550 kr

Ring 18K vitguld 2,7g Ø17 med diamanter 1xca0,18ct och 1xca0,19ct äldre slipning

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Rolex OP Date, automat, damur, 26mm, plastglas, stål/guld snr 7014389, refnr 6917 Oysterlänk stål/guld, ca 81/82, repor och små bucklor på länk och boetten, länk ca 15,5cm

15 800 kr

Utrop: 7 800 kr

Porta 18K, manuell, damur, 15mm med armband i metall

600 kr

Utrop: 600 kr

Ring 14K 12,1g Ø17¼

Utrop: 3 600 kr

Armband 18K tvåfärgat 25,2g 19,5cm

Utrop: 10 600 kr

Armband 14K tvåfärgat 21,4g 20cm

Utrop: 6 500 kr