Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020
Digitalkamera Nikon D3200 Snr: 7242738, med objektiv Nikon DX 15-55mm, 1:3.5-5.6GII, Snr: 21394863, med batteriladdare MH-24
Skål på fot, Open Mind, Kosta Boda, höjd:19cm, signerad: Ulrica Hydman Vallien 98824, ett litet nagg
Mobil Huawei P30 Pro 128GB, modell: VOG-L29, IMEI:867380047989155, med laddare och hörlurar i originalkartong
Laptop HP 8GB Intel core i5 2,60Ghz, Windows 10, modell: 15-pl84no, Snr: 5CD445BP57, kod:0000, med laddare
Elgitarr Gibson USA, SG standard Etune, Snr: 140045081, heritage cherry, manual, i hårt Gibsonfodral
Visa varaGlas Övrigt
Rödvinsglas 3st Orrefors, modell: Silvia, höjd:14,5cm, ett glas är det ett nagg på
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin isbjörn, signerad: Lisa Larsson, Lillskansen 3, Gustavsberg, längd: 14cm, höjd: 8,5cm