541 - 560 av 1 525
1...272829...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Lapponia, Collier S925 med två gummiband, Design av Björn Weckström, Brv: 43,8g 42cm och 52cm

Utrop: 1 500 kr

Ring S925 3,2g Ø19, med vita stenar, Stämplad GHA

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 3,0g Ø19, med vita stenar, Stämplad GHA

Utrop: 100 kr

Ring S925 4,1g Ø19, med vita stenar, Stämplad GHA

100 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Figaro S925 15,8g 51cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K vitguld 0,4g med diamant ca0,005ct

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 0,6g, hjärta med blå sten

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 0,6g, hjärta med röd sten

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 3,2g 38,5cm, med hänge

Utrop: 75 kr

Kedja Pansarlänk S925 förgyllt 2,1g 42cm, med hänge med vit sten

Utrop: 50 kr

Hänge S925 7,4g Längd: 4,8cm

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par S925 10,3g 3cm, med klippers och skruvtoppers

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par 18K 2,4g, med vita stenar, en stoppers saknas

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K 2,7g, skadat

Utrop: 1 100 kr

Hänge S925 2,0g Hjärta

Utrop: 75 kr

Hänge S925 3,4g, Nandos

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 3,0g Längd: ca 3,8cm, med blå stenar

100 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par S925 4,7g Längd: 3,8cm

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par S925 1,5g Längd: 2,3cm, med stenar

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 4,9g

100 kr

Utrop: 125 kr