Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020
Korthållare Louis Vuitton Damier modell: N62666 Neo Portes Cartes Graphite snr. TJ1158 11x7cm, med kvitto och påse
Elektronik Musik
Bärbar Högtalare Harman / Kardon, Onyx Studio 3, med strömsladd snr. TL0430-JH0073579 . Ej med på visning.
Kamerastabilisator Zhiyun modell: SMA04 Smooth 4 snr. 70e083046010898 för både android och appel produkter med sladdar och tillhörande ställ, nyskick i kartong
Laptop HP Elitebook 840 Core Intel i5-4300U CPU 64gb Ram snr. CNU43597BL Windows 10 med laddare, repig återställd
iPad Apple Mini 16gb modell: A1455 snr. DMPLW1PZFPFL imei: 990003032951127 bruksslitage, repor frabiksåterställd
Mobiltelefon Iphone 7 modell: MN932QN/A 128gb snr. C6KTT0S6HG7L imei: 35531608 9272604 med laddare och skal, fabriksåterställd
Digitalkamera Nikon Coolpix B500 snr. 40019876, modell N1516, med batterier, linsskydd och rem
Spelkonsol Sony Playstation 4 modell: CUH-1216A 500gb, med strömsladd samt en handkontroll. Snr. 02274522942439258