Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari 2020
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x27x22cm, dragkedjan utbytt, vinatge från 80-talet.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRYS, vintage, 100% cashmere, 140x30cm, beige, svart rödrutig, ett litet hål.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 34x25x18cm, dragrem ej original, slitage, lädret har sprickor, vintage från 1992.
VÄSKA, CÉLINE, monogram canvas, brunt läder, 40x21x21cm, lås samt nyckel, lädret har några sprickor, vintage,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, svart kaviar läder, detaljer i vitmetall, 15x9cm, hologrammärkt 15757098, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.
ÖRHÄNGEN, HERMÈS, Boutons D´Oreilles, sterling silver, stift, vikt 6,3g, originalask, kvitto från 2016.
VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, svart quiltat läder, detaljer i gulmetall, 26x14x7cm, B293, vintage ca 80-tal.
Kläder Skor
SKOR, VALENTINO, Garavani, Rockstud Pump, svart läder, nitar i gulmetall, stl 37, klack 10cm, skopåse, kartong.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Decollete, pumps, svart läder, stl 39, klack 10cm, klackstift, skopåse, kartong.
VÄSKA, GUCCI, svart nylon, svart läder detaljer i vitmetall, 36x27x13cm, äldre modell, bruksslitage.