1441 - 1460 av 1 554
1...727374...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019

Klubbad för

Örhängen ett par, Flora Danica Denmark, S925 1,4g, Löv

150 kr

Utrop: 75 kr

Ring, Flora Danica Denmark, S925 4,8g Ø16, Fyrklöver, öppen modell

150 kr

Utrop: 150 kr

Hänge med kedja, Flora Danica Denmark, S925 4,3g 42,0cm, i etui

175 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Kejsarlänk S925 76,5g 45,5cm

Utrop: 800 kr

Ring Thomas Sabo S925 10,8g Ø18¾, med stenar

Utrop: 375 kr

Ring Thomas Sabo S925 8,0g Ø20, med stenar

225 kr

Utrop: 275 kr

Ringar 2st, Thomas Sabo, S925 5,7g Ø16½, med sten, i ask

150 kr

Utrop: 200 kr

Ringar 2st, Thomas Sabo, S925 5,4g Ø16½, med stenar, i ask

175 kr

Utrop: 200 kr

Armband Thomas Sabo S925 7,9g 17,0cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Ring, Thomas Sabo, S925 7,5g Ø17¼, med stenar, förgylld, lätt slitage

275 kr

Utrop: 75 kr

Ring Pandora S925 3,8g Ø17¼, med stenar

175 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 10,4g längd: 5,7cm, bredd: 2,6cm, med sten

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja stavlänk S925 5,7g 42,5cm, med springlås

550 kr

Utrop: 100 kr

Armband S925 5,0g 18,5cm, med odlade pärlor ca Ø3,0-4,0mm, med springlås

Utrop: 100 kr

Komono, The Winston Gold Wood, herrur, guldfärgat stål, quartz, 41mm, mineralglas, brun träurtavla, brunt läderarmband med bygelspänne, snr: 1803.2021.0600.0478, mindre nagg på glasringen

125 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Pulsar

Pulsar, Chronograph, 50M, herrur, stål, quartz, 42mm, datum, kronograf, blå urtavla, stållänk med viklås, repigt glas, ref: VD57-X090, snr: 750775, mindre nagg, repig

150 kr

Utrop: 200 kr

Certina Chronograph, DS-8 Precidrive, Moon Phase, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf (nollställer ej kl 12), ref: C033450A, snr: UZJRA0L8B, brun urtavla, svart läderarmband med fjärilslås, med cert, manual, moon phase calendar 2016, box

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Longines, "6 Grands Prix, Paris-Anvers-Paris-Bruxelles-Milan-Berne", fickur, S800, manuell, 50mm, boettnr: 3420623, liten sekundvisare, förgyllda detaljer, repigt plastglas, bruksslitage

600 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Breguet

Chronomètre Vinéta, Ancre 16 Rubis, Ligne Droite Spiral Breguet, fickur, S800, 50mm, manuell, boettnr. 582849, liten sekundvisare, repigt plastglas, kraftigt bruksslitage, buckla på boett (går ej att stänga)

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring 14K 1,6g Ø16¼

Utrop: 500 kr