Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019
Komono, The Winston Gold Wood, herrur, guldfärgat stål, quartz, 41mm, mineralglas, brun träurtavla, brunt läderarmband med bygelspänne, snr: 1803.2021.0600.0478, mindre nagg på glasringen
Klockor Pulsar
Pulsar, Chronograph, 50M, herrur, stål, quartz, 42mm, datum, kronograf, blå urtavla, stållänk med viklås, repigt glas, ref: VD57-X090, snr: 750775, mindre nagg, repig
Certina Chronograph, DS-8 Precidrive, Moon Phase, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf (nollställer ej kl 12), ref: C033450A, snr: UZJRA0L8B, brun urtavla, svart läderarmband med fjärilslås, med cert, manual, moon phase calendar 2016, box
Longines, "6 Grands Prix, Paris-Anvers-Paris-Bruxelles-Milan-Berne", fickur, S800, manuell, 50mm, boettnr: 3420623, liten sekundvisare, förgyllda detaljer, repigt plastglas, bruksslitage
Klockor Breguet
Chronomètre Vinéta, Ancre 16 Rubis, Ligne Droite Spiral Breguet, fickur, S800, 50mm, manuell, boettnr. 582849, liten sekundvisare, repigt plastglas, kraftigt bruksslitage, buckla på boett (går ej att stänga)