1381 - 1400 av 1 554
1...697071...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019

Klubbad för

Kedja doserad Bismarck S925 23,4g 50,0cm, bredd: 0,5-1,0cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband Korridor S925 17,4g 18,5cm, bredd: 0,8cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge S925 4,3g

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,1g, med röd sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 4,0g 47,5cm, skadat lås

Utrop: 50 kr

Medalj "För Hästafvelns Främjande" S925 34,1g Ø4,3cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Kedja med stavar S925 44,9g 45,5cm, bredd: 0,4cm, slipade kanter, slitage

2 800 kr

Utrop: 700 kr

Armband Wiwen Nilsson, stavlänk, S925 27,9g 18,5cm, bredd: 0,5cm, stämplad 1970

3 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Kedja Venezia S835 4,4g 41,5cm, med springlås

Utrop: 100 kr

Armband Venezia S925 2,4g 18,0cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S835 5,7g Ø16½, med bärnsten

Utrop: 150 kr

Brosch, Wiwen Nilsson, Flygande Trana, Sterling Silver, 14,5g, 7,0cm, Lund, 1966, Nr. 26, i original etui

7 600 kr

Utrop: 9 000 kr

Hänge MEKANO S925 15,9g längd: 4,5cm, bredd: 1,3cm, rörliga detaljer

550 kr

Utrop: 550 kr

Armband Thomas Sabo S925 14,8g 19,0cm

Utrop: 300 kr

Berlock Thomas Sabo S925 1,3g 3,0cm, Tennisracket

25 kr

Utrop: 50 kr

Berlock S925 1,9g med stenar, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Berlock Thomas Sabo S925 1,3g 2,5cm, med sten, Ängel

50 kr

Utrop: 50 kr

Berlock Thomas Sabo S925 2,2g 2,5cm, med sten, Halvmåne

75 kr

Utrop: 75 kr

Berlock Thomas Sabo S925 2,1g, med odlad pärla ca Ø11,0mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S925 7,2g 40,0cm, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr