1321 - 1340 av 1 554
1...666768...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019

Klubbad för

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 1,3g

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 425 kr

Hänge 18K tvåfärgad 2,0g, med diamanter 8xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 0,6g Ø0,6cm

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K trefärgade 0,9g Ø1,2cm

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 2,1g längd: 3,0cm, små bucklor

Utrop: 850 kr

Ring, Lapponia, New Born, design: Poul Havgaard, S925 26,4g Ø17, öppen modell, lätt bruksslitage

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K vitguld 1,9g Ø17

Utrop: 1 200 kr

Brosch 18K 3,6g, längd: 4,0cm, bredd: 2,8cm

Utrop: 1 500 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 9,3g 45,0cm, med springlås

Utrop: 3 800 kr

Hänge 18K 5,9g, längd: 4,5cm, bredd: 2,5cm, med sten

Utrop: 3 500 kr

Kedja X-länk 18K 18,6g 46,0cm, bredd: 0,5cm

Utrop: 7 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g Ø1,6cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge Alton 18K 4,8g, bredd: 2,0cm, ihålig

Utrop: 2 000 kr

Ring 23K 2,0g Ø18, med röd sten, graverad, skev

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring 14K 2,1g Ø18, med stenar, skadad

Utrop: 550 kr

Klockor Viking

Viking, damur, 14K, 24mm, manuell, boettnr: 56432241, liten sekundvisare, slitage på urtavla, repigt plastglas, små bucklor på baksidan av boetten

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockarmband Boliden, Pansarlänk 18K 9,0g 16,5cm, med kistlås och säkerhetslänk, ca 1,0cm vid sprint, repig

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 18K 62,5g, med stenar, graverat, skadat

Utrop: 24 000 kr