Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019
Klubbad för
Armband Bismarck 18K 10,0g 17,5cm, bredd: 0,5cm, med säkerhetslänk, stämplad Bolidenguld
Certina Swiss, damur, vitguld 18K,18,0mm, manuell, x-länk med viklås i vitguld 18K, boettnr. 800312967
Klockor Helvetia
Helvetia, damur, 18K, 19,0mm, manuell, safirglas, guldfärgad stållänk med glidlås, boettnr. 1034, ristnr. 4502154301, mindre bucklor på baksidan av boetten