Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019
Klubbad för
Flasköppnare "Ducky" Paris, Bemålad metall, i form av andhuvud. Stämpelmärkt. Längd 12cm, höjd 8cm (slitage)
Konst Skulpturer
Skulptur, grönpatinerad brons, tillskriven "Sivert Lindblom", kopia av en av de Bysantinska Hästarna, 1900-talets andra hälft, Höjd 34. Längd 26 cm.