541 - 560 av 1 554
1...272829...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019

Klubbad för

Hänge S925 1,1g, Hjärta

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,6g

Utrop: 75 kr

Kedja Venezia S925 3,3g 58cm

Utrop: 75 kr

Kedja Pansarlänk S925 1,8g 42,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Pansarlänk S925 11,0g 50,5cm

Utrop: 225 kr

Kedja S925 4,5g 43cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Ärtlänk S925 12,7g 70cm, med avtagbart lås, Stämplad GHA

225 kr

Utrop: 275 kr

Kedja S925 18,0g 80cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband S925 7,2g 20,5cm, Stämplad GHA

125 kr

Utrop: 150 kr

Sedelklämma S925 24,1g 4,9cmx2,7cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver925 69,5g, skadat/udda

Utrop: 425 kr

Klockor Festina

Festina Chrono Bike Herrur, Model: F16527, stål, quartz, Ø40mm, datum, box

Utrop: 425 kr

Fickplunta Skultuna, Karl Paul Slott, i mässing, från:1995

325 kr

Utrop: 300 kr

Nipperask Skultuna, i mässing, med klädd insida, Diameter:75mm

375 kr

Utrop: 300 kr

Flasköppnare "Ducky" Paris, Bemålad metall, i form av andhuvud. Stämpelmärkt. Längd 12cm, höjd 8cm (slitage)

450 kr

Utrop: 425 kr

Orrefors Kristallskål Höjd: 14cm, Bredd: 17,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Vas, Sea Kosta Sweden Ø ca 10cm, höjd 16cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kosta Boda, Vas, Modell: Satellite, Design: Bertil Vallien, Höjd:29cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, grönpatinerad brons, tillskriven "Sivert Lindblom", kopia av en av de Bysantinska Hästarna, 1900-talets andra hälft, Höjd 34. Längd 26 cm.

3 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Konst Skulpturer

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr