Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4

Varunr: 1 595 051

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller (4000ft=1220m, Swiss Made), Chronometer, Ref nr. 16600 T, Serie nr. Z629720, Cal 3135, Verk nr. 3 1391797, Boett nr. 2220, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, heliumventil, Fliplocklänk, viklås, Ref nr. 93160A-OP10, cert, juni 2007, box, ytterkartong.

64 000 kr

Klubbad till budgivare: 196965

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.