Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november 2019
ARMBAND, HERMÈS, Clic clac H, vit emalj (några repor) vitmetall, 6cm i diameter, smyckespåse, originalask,
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater backpack, Small Grain , svart läder, detaljer i gulmetall, 28x28x14cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Phoebe, mörkbrunt läder, detaljer i mässing 30x18x12cm, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, mini crossbody bag, svart läder, detaljer i gulmetall, 16x12x3cm.
VÄSKA, MICHAEL KORS, grått präglat läder, detaljer i vitmetall, 30x25x16cm, visst slitage, fläckar.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, Python, bronze metallic, svart läder, detaljer i gulmetall, 25x15x7cm, hologrammärkt 26967716, cert, dustbag, kvitto från 2018.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, MICHAEL KORS, guldfärgat saffianoläder, detaljer i gulmetall, 25x15x4cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, Epi, svart läder, 23x13x3,5cm, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Coin Purse, Epi, svart läder, 4 kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.
Accessoarer Nyckelringar
VÄSKSMYCKE, LOUIS VUITTON, Fleur D´Epi bag charm, Epi, svart, vitmetall, dustbag, originalask.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Grease, Z1045W, 63 10, bågar i gulmetall, brungrå glas, dustbag, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV0122S 002, 51 21, bågar i gulmetall melerade detaljer, bruna glas, fodral.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, svart emalj, vitmetall, 6cm i diameter, smyckespåse, originalask
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double, korallfärg läder, spänne i vitmetall, stl XS, smyckespåse, originalask.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double, sandfärgat läder, spänne i gulmetall, stl XS, smyckespåse, originalask,