Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november 2019
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull PM, monogram canvas, 29x21x12cm, slitage, sidoremar har lagningar.
VÄSKA, DIANE VON FURSTENBERG, leopard ponnyskinn, brunt läder, detaljer i gulmetall, 19x13x5cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Etole, 70% cashmere, 30% siden, 190x140cm, leopardmönstrad, rosa, logga, någon tråddragning, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Soft Flap Bag, svart quiltat kaviar läder, detaljer i vitmetall, 28x16x7cm, hologrammärkt 18654556, dustbag.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 45, damier ebene, 45x36x17cm, 2 hjul, teleskophandtag, brunt nylonöverdrag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart läder, spänne i vitmetall, längd 150cm, bredd 1cm, visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy, damier azur, canvas, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Koala Wallet, damier ebene, 12x10cm, 9st kontokortsfack, mynt, sedel, originalask.
VÄSKA, MARC JACOBS, svart läder, detaljer i gulmetal, 30x21x10cm, två axelremmar, dustbag.
VÄSKA, COACH, Wallet on a chain, mörklila läder, detaljer i gulmetall, 20x13x3cm,
VÄSKA, COACH, mörkbrunt läder, detaljer i vitmetall, 22x18x13cm, avtagbar axelrem.