Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november 2019
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, rosa läder, detaljer i vitmetall, 15x8cm, 4 kontokrtsfack, mynt, sedel, en fläck i innerfickan.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, LOUIS VUITTON, svart mocka, resår i skaft, stl 40, klack 8cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Beverly MM, monogram canvas, 32x18x10cm, originallagning av kantremmar hos Louis Vuitton, dustbag,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Liberté Egalité Frater, Joachim Metz, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Rubans du Cheval, Joachim Metz, 100% siden, 90x90cm, nougat, grå, cerise.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Jeu des omnibus et dames Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90cm, svart vit, röd.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Sangles, Joachim Metz, 100% siden, 90x90cm, röd, grön, blå, någon tråddragning,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Springs, Philippe Ledoux 100% siden, 90x90cm, vit, ljusblå, fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Plumes, Henri De Linares 100% siden, 90x90cm, olivgrön, vit, tråddragning.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neo Cabby GM, Blue Monogram, denim, 37x30x15cm, från 2008, axelrem saknas.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Selma, mörkbeige mocka, läder, detaljer i mocka, 28x24x10cm, dustbag,
VÄSKA, COACH, beige tyg med monogram, brunt läder, detaljer i vitmetall, 28x18x10cm, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, rött saffiano läder, detaljer i gulmetall, 25x15x5cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, CHLOÉ, Mediun Marcie Satchel bag, svart läder detaljer i gulmetall, 30x26x10cm, dustbag, visst slitage.