Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november 2019
ARMBAND, HERMÉS, Clic H, vitmetall, orange emalj, diameter 5,5 cm, smyckespåse, originalask,
Accessoarer Scarves
PONCHO/CAPE, HOPE, 60% bomull, 30% polyamide, 10% ull, 180x160cm, grå, svart, vit.
VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkbeige läder, detaljer i vitmetall, 34x23x16cm, några fläckar.
VÄSKA, MICHAEL KORS, marint läder, detaljer i gulmetall, 34x35x13cm, innerpochette, 24x18cm, dustbag.
WEEKENDBAG, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, beige tyg, brunt läder, 55x27x20cm, visst slitage på hörn, fläck inne på foder, från ca 1970-tal.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram, canvas, 55x30x25cm, adresstagg, vintage,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 14x20x8cm, vintage, tidigare modell till Amazon.
VÄSKA, GUCCI, svart läder, detaljer i gulmetall, 48x30x5cm, rem har delvis släppt.