1521 - 1540 av 1 714
1...767778...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019

Klubbad för

Örhängen ett par med blå sten 18K 3,2g

Utrop: 2 100 kr

Hänge med blå sten 18K 5,1g Stigberth

Utrop: 2 900 kr

Ring med röd sten 10K 2,2g Ø17½

650 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 1,4g ögla ej guld, graverad

400 kr

Utrop: 500 kr

Fickur 14K i boett, manuell, defekt, graverad

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 4,9g graverad

Utrop: 2 000 kr

Ring 14K 1,0g skev

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K 6,0g defekt

Utrop: 2 400 kr

Armband Bismarck 18K 18,1g 19cm

Utrop: 7 800 kr

Klockor Roamer

Roamer, damur 18K i boett och länk, manuell, 17x17mm 25,8g, nr:4678620043

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Seiko Presage Automatic, ref. SRP853J1, stål, 33mm, datum, röd urtavla, glasbaksida, st

Utrop: 2 400 kr

Omega herrur 14K i boett, fuktskadad urtavla, defekt krona

3 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Kedja Bismarck doserad 18K 20,4g 42cm

Utrop: 8 900 kr

Breitling Callistino, quartz, stål, datum, 28mm, rouleauxlänk, guldraiders, snr: 80560, ref: B52043, kraftigt bruksslitage, sliten/defekt krona och raiders, 1 raiders saknas, behov av service

3 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Myntliknande föremål i etui S925 19,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Kåsa S830 46,5g

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Smycken Slipshållare

Slipsklämma S925 6,7g 6cm förgyllt

Utrop: 75 kr

Hänge Tro, Hopp & Kärlek S925 1,0g

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,6g

Utrop: 75 kr

Hänge ID-Bricka S925 2,0g

Utrop: 75 kr