Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019
Klubbad för
Breitling Galactic, damur 32mm stål, quartz, safirglas, datum med pilotlänk i stål, ref.nr. A71356, snr. 1078223, saknar 2 raiders
Elgitarr Gibson Les Paul traditional, USA snr 123300341, repor på baksidan , lackskador, i hårt fodral
Väsksmycke Louis Vuitton, modell: M67947, snr: DI0174, med tygfodral i orginalkartong