1361 - 1380 av 1 714
1...686970...86 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019

Klubbad för

Armband 18K 5,3g defekt

Utrop: 2 100 kr

Breitling Galactic, damur 32mm stål, quartz, safirglas, datum med pilotlänk i stål, ref.nr. A71356, snr. 1078223, saknar 2 raiders

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Gibson Les Paul traditional, USA snr 123300341, repor på baksidan , lackskador, i hårt fodral

8 600 kr

Utrop: 7 200 kr

Väsksmycke Louis Vuitton, modell: M67947, snr: DI0174, med tygfodral i orginalkartong

Vas, Klong ORB Design: Viktor Erlandsson Höjd: 24cm Ø 20cm, original kartong

600 kr

Utrop: 750 kr

Kedja Ankar 18K vitguld 1,6g 41,3cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Kedja Venezia 18K vitguld 4,5g 35,8cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K vitguld 1,0g, med stenar

550 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K vitguld 3,0g, med stenar och diamanter 38xca0,01ct

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pärlcollier Ø6,0-6,5mm med guldlås 18K brv 20,9g 43cm

Utrop: 750 kr

Kedja Venezia 18K 2,5g 41,2cm

Utrop: 1 400 kr

Kedja Pansar 18K 1,5g 38,4cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 3,3g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 1,2g med sten

200 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 2,4g, graverat, defekt

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K vitguld 3,7g Ø19¾, graverad

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 3,9g 19,5cm, med odlade pärlor Ø5,5-5,8mm

Utrop: 1 600 kr

Armband S925 36,5g 19cm, berlock med inskription

650 kr

Utrop: 550 kr

Hänge med kedja S925 68,7g 41,7cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband Fiskbenslänk 18K 37,6g 18,8cm

Utrop: 19 600 kr