981 - 1000 av 1 714
1...495051...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019

Klubbad för

Konst Skulpturer

Okänd konstnär, Plakett i gjutjärn, mått ca 49x50cm, Reliefmotiv av Kungstornen på Normalm i Stockholm 1900-talets mitt. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

Utrop: 2 000 kr

Ram i Silver S925 med glas, mått ca 34x28cm, sammetsbeklätt bakstycke, liten buckla

750 kr

Utrop: 500 kr

Ram i Silver S925 med glas, mått ca 34x28cm, sammetsbeklätt bakstycke

700 kr

Utrop: 550 kr

800 kr

Utrop: 550 kr

Waldemarsuddekruka Nr 2, Prins Eugen, Gustavsberg, höjd15cm, Ø upptill 15,5cm

225 kr

Utrop: 250 kr

200 kr

Utrop: 250 kr

225 kr

Utrop: 250 kr

Tändsticksfodral, Munka Tenn, design Florens, ca 4x6cm

500 kr

Utrop: 125 kr

Pennställ Munka Tenn, design Florens, höjd ca 9cm

275 kr

Utrop: 175 kr

250 kr

Utrop: 175 kr

Brevhållare Munka Tenn, design Florens, h 7 cm L11 cm Djup 2,5cm

400 kr

Utrop: 200 kr

Visitkortshållare Munka Tenn, design Florens, höjd ca 4cm L 10x6,5cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Fat Större Munka Tenn, design Florens, höjd ca 4cm L 11,5x11,5cmcm

325 kr

Utrop: 300 kr

Göran Wärff Glasfat Kosta Boda, graverad ”Kosta WH 5597, Ø30cm, h ca 6cm

Utrop: 500 kr

Bertil Vallien,vas/flaska, Kosta Boda, graverad B Vallien Artist Collection 89253, höjd31cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Champion Sapphire, Herrur quartz Ø 42mm datum rostfritt stål viklås modell C1088, små repor på länken

Utrop: 400 kr

Parti Silver S830, Finska stämplar, Graverat, skadat, stenar,Brv 161g

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,1g, graverad, med sten defekt

Utrop: 900 kr

Ring S925 Brv 14g, Ø17¾, med sten,

300 kr

Utrop: 375 kr

Collier S925 15,4g, stel modell

275 kr

Utrop: 300 kr