Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019
Klubbad för
Konst Skulpturer
Okänd konstnär, Plakett i gjutjärn, mått ca 49x50cm, Reliefmotiv av Kungstornen på Normalm i Stockholm 1900-talets mitt. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Bertil Vallien,vas/flaska, Kosta Boda, graverad B Vallien Artist Collection 89253, höjd31cm
Champion Sapphire, Herrur quartz Ø 42mm datum rostfritt stål viklås modell C1088, små repor på länken