Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2019
CATE&NELSON, armbandsur, stål, Ø34mm, No 177M, quartz, i ask med manualer, nyskick
MASERATI, Epoca,armabandsur,stål, quartz, datum, kronograf(nollställer ej korrekt), 42mm, ref 8873618006-04680, snr 89119750
Klockor Emporio Armani
EMPORIO ARMANI, Sportivo, armbandsur, AR-5981, stål, 41mm, datum, quartz, safirglas(naggat), kronograf, armband i stål/gummi(defekt)
Klockor Gant
GANT, Park Hill, armbandsur, NO 1084, stål, 42mm, datum, quartz, safirglas(naggat), läderarmband
Klockor Sjöö Sandström
SJÖÖ SANDSTRÖM, UTC ORC, armbandsur, 40mm, stål/titan, nr 709, digital/quartz, kronograf, armband i stål, med cert jan-14, manual, box och ytterkartong
FENDER, akustisk gitarr, Kina, modell CD60 BLK, snr CC131108567, lack och stötskador, med två plektrum, extra sträng, verktyg, stämappart, mjukt fodral (trasig dragkedja)