Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019
Klubbad för
Väska Burberry, svart, modell:MD Kenny 38x35x11, detaljer i gulmetall, dustbag, defekt i axelrem, lös söm
Akustisk gitarr, Gibson, B-25, snr: 887147, krackelerad kropp, slitage, hårt fodral
Digital recorder Boss, modell: Micro BR-80, snr: D5F6347 med USB-kabel
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Apple iPhone 7, 128GB, Modell: A1778, IMEI: 355329084951825 snr: DNPT43JHHG7P, med laddare, fabriksåterställd
Omega, damur Ø17mm, 80 microns doublé, manuell, plexiglas repigt, läderarmband med doublé spänne och detaljer