Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019
Ring 18K 8,6g Ø16¾ med diamant 1xca0,17ct, design: Efva Attling "From here to Eternity", sliten
Musikinstrument Träblås
Saxofon Yanagisawa Alto snr. 772121, 70-tal, inristningar, små bucklor, i väska
Musikinstrument Övrigt
Elbas Burns London Vista Sonic bass, snr. 1821, stöt och lackskador på kropp och hals, hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare Fishman Loudbox Artist modell: PRO-LBX-EX6 snr. LBXEX6-A421259 med strömkabel. Ej med på visning.
Laptop Asus X540YA snr: H3NOCX11E49412B, Windows 10, processor: AMD-A8-7410 APU med AMD Radeon R5 graphics, RAM-minne: 8GB, laddare, väska
Ring 18K vitguld 6,2g Ø19¼ med åttkantslipade diamanter 1xca0,07ct 2xca0,06ct 6xca0,01ct