1421 - 1440 av 1 614
1...717273...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 oktober 2019

Klubbad för

Klockor Michael Kors

Armbandsur Michael Kors mk-5760 dag datum 24H indikator 33mm quartz stållänk med viklås 5 ATM snr 111312

350 kr

Utrop: 450 kr

Armband Pansar S925 21cm 45,8g

600 kr

Utrop: 650 kr

Jaques Lemans 1-1852, quartz med datum, stållänk och viklås, Ø40mm, (batteribyte krävs) brukslitage

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S925, trasigt/defekt 27,3g

Utrop: 200 kr

Ring S925 Ø18¾ 7,8g

Utrop: 275 kr

Ring med stenar S925, förgylld skena, Ø16¼ Brv 2,1g

Utrop: 100 kr

Parti silver med sten, S800-S925 trasigt/defekt Brv 39,8g

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K med sten, trasigt/defekt Brv 24,2g

Utrop: 9 800 kr

Hänge med stenar 14K, rörlig fisk, Brv 1,7g

Utrop: 550 kr

Halsband S925 45cm 7,5g

Utrop: 150 kr

Halsband S925 51cm 9,2g

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband Bönlänk S925 43,5cm 14,5g

250 kr

Utrop: 300 kr

Halsband S925 40cm 6g

Utrop: 125 kr

Halsband Pansar S925 41cm 8,2g

Utrop: 175 kr

Halsband Pansar S925 53cm 9g

Utrop: 175 kr

1 vas grönt glas höjd 17 Ø10cm samt 1 eskimå Uppsala-Ekeby höjd 7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Rörstrand Bermuda blå keramik höjd 15cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Taklampa röd Ø39cm . Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 150 kr

Vägglampor 1 par Elit retro bruksslitage samt gulnad plast, en kontakt är en takkontakt, en jordad

25 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver skadat defekt med sten brv 26,7g

125 kr

Utrop: 150 kr