1201 - 1220 av 1 304
1...606162...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Henri Matisse, grafiskt blad, Stilleben, 25,5x20,5cm

Utrop: 75 kr

Teckning i blyerts, signerad, 52x34cm

Utrop: 50 kr

grafiska blad två st, okänd konstnär, 20,5x18cm

Utrop: 50 kr

Helmer Osslund, grafiska blad, sex st, bruksskick

100 kr

Utrop: 50 kr

Hilding Linnqvist, grafiskt blad

25 kr

Utrop: 50 kr

Isaac Grünewald, grafiskt blad, två st

50 kr

Utrop: 50 kr

Grafiska blad, sju st, diverse konstnärer, bruksskick

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Tennisracketar två st Wilson Ultra Tour 4 3/8 / USL3. i frodal, bruksskick. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Övrigt

Radiostyrd bil HPI Apache C1 4WD Flux brushless buggy, bruksskick, med 12 extra däck, handkontroll, extra fjädrar, nyckel

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Naturkikare Carl Zeiss diascope 85 T* FL, snr 2712128, skavd okular, i väska

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Skedar S830 9st,122,8g, svenska slott

Utrop: 500 kr

Seiko 100m, Ø40mm, quartz, går ej, datum, stål på stållänk, ref 7*N43-0BS0, snr 298266,repig

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Casio

Casio Wave Ceptor WR 100m, Ø43mm, quartz/digital, går ej, stål på stållänk, ref 4723 WVO-550, repig

150 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Övrigt

Kamerastativ/kikarstativ Manfrotto modell 190XPROB, huvuddel Gitzo modell G2380. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Övrigt

Lasolite Professional Ezybox speed-lite softbox ljusrekflektorer 2st, 22x22cm, i tygpåse, nyskick

175 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Tigersåg Black & Decker RS1050E 1050W, defekt blad, bruksskick. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip FLEX Electronic L 3410 FR 1400W, snr 2488296007. Ej med på visning.

475 kr

Utrop: 125 kr

Ortega akustisk resegitarr modell R122-3/4, snr 184400791, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 550 kr

Collier 18K 34,0g 42,0cm

11 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Halskedja Pansar 9K 2,0g defekt

Utrop: 375 kr