Berlock Pandora S925 4,3g med sten
Utrop: 100 kr
Berlock Pandora S925 4,0g med sten
Berlock Pandora S925 2,8g
Utrop: 75 kr
Berlock Pandora S925 2,3g med sten
Berlock Pandora S925 3,4g
Berlock Pandora S925 3,8g
Berlock Pandora S925 2,1g
Utrop: 50 kr
Berlock Pandora S925 2,4g
Berlock Pandora S925 2,1g med kors
Berlock Pandora S925 2,2g
Armband Pandora S925 14,1g 20,0cm
Utrop: 150 kr
Halsband Pandora S925 25,2g 42,0cm
Utrop: 250 kr
Armring S925 53,3g, skev
Utrop: 200 kr
Halsband S925 11,3g 38,2cm
Hänge S925 12,0g
Parti silver S925 54,9g
Armband Nomination stål, flexlänk, förgyllda detaljer, slitage
Mynt 19st 40% silver
Utrop: 125 kr
Skål i S800 33,5g ca 4cm hög
Tisdag 1 okt 2019