81 - 100 av 1 304
1...456...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Parti guld 18K defekt 44,1g

Utrop: 18 000 kr

Mormorsur, manuell, en boett 14K, en boett i metall, bruttovikt: 26,1g i ask

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Grafiskt blad, signerad Ardy Strüwer, numrerad 27/85, 38,5x54,5cm, "Metamorfos på Gotland", inramad slitage

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K defekt 5,7g

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K med sten 0,5g

Utrop: 150 kr

Ring 18K med diamanter 3xca0,01ct Ø17 ¼ 2g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K defekt 1,9g

Utrop: 750 kr

Klockor Festina

FESTINA, 20mm quartz, ref. F16270, stål, länk i stål 19cm

Utrop: 200 kr

Örhängen 14K ett par vitguld med stenar 1,6g

475 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen 18K ett par med diamanter 2xca0,02ct 1g

600 kr

Utrop: 700 kr

TOMMY HILFIGER, 37mm quartz, stål med stenar, dekorativ kronograf, länk i stål, nr TH.256.3.34.1871S

475 kr

Utrop: 250 kr

TOMMY HILFIGER, 39mm quartz, stål , defekt kronograf, länk i stål, nr TH.324.3.105.2231

325 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K graverad 5,8g

Utrop: 2 400 kr

CERTINA, 35mm 18K, manuell, defekt/graverad, flexarmband gulfärgad metall/stål

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld minst 18K defekt 72,8g

Utrop: 30 000 kr

Halsband 18K X-länk med stav 45cm 51g

18 600 kr

Utrop: 22 500 kr

Armband 18K Pansar 22cm 111,2g något buckligt lås

Utrop: 45 500 kr

Ring 18K Bismarck Ø16 1,6g

Utrop: 1 000 kr

Vristlänk 18K Singapore 26,5cm 4,6g

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K med stenar Ø20 2,5g

Utrop: 1 500 kr