Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019
Klubbad för
Grafiskt blad, signerad Ardy Strüwer, numrerad 27/85, 38,5x54,5cm, "Metamorfos på Gotland", inramad slitage
TOMMY HILFIGER, 37mm quartz, stål med stenar, dekorativ kronograf, länk i stål, nr TH.256.3.34.1871S
TOMMY HILFIGER, 39mm quartz, stål , defekt kronograf, länk i stål, nr TH.324.3.105.2231