621 - 640 av 1 304
1...313233...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Halsband S925 med hänge tvåfärgad 45cm 14,2g

Utrop: 300 kr

Ring 18K graverad 7,6g

Utrop: 3 100 kr

ROYAL COPENHAGEN Musselmalet, 2st assietter Ø22cm, halvblonde, räfflade, svart dekor, #622.

Utrop: 500 kr

Ljustakar. ett par H: 15cm i silver Brv 359,2g

Utrop: 1 700 kr

Sockertång i silver 41,4g

Utrop: 200 kr

ROYAL COPENHAGEN, Serveringsfat Ø48cm, avlång, Elements vit räfflad, i kartong.

Utrop: 800 kr

Dessertskedar i silver S830 151g

700 kr

Utrop: 800 kr

Skedar olika modeller i silver 86,8g

Utrop: 475 kr

ROYAL COPENHAGEN, Serveringsfat, ett par Ø23cm, avlång, Elements vit räfflade, i kartonger.

375 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Övrigt

Goretexjacka Sail Racing Carbon Herr storlek M med tag kvar

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K tvåfärgad med stenar, stämplad SVP Ø20 8g

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 8x ca 0,02ct, graverad Ø17¾ 3,2g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Halsband 18K Pansar 70,5cm 10,6g

Utrop: 4 600 kr

Parti guld kors defekt, en ögla 1,2g

Utrop: 475 kr

Halskedja 18K Lapponia 40,5cm 15,8g, med certifikat samt smyckespåse

Utrop: 8 300 kr

KOSTA BODA Vas, sign. Ann Wärff (Wolff), H: 19cm, originalkartong, nr: 7047420

LOUIS VUITTON Sjal, monogram beige 140 x 140cm, 60% siden 40% ull, Ser.nr: 401910, originalkartong.

LOUIS VUITTON paraply, monogram, small, med fodral, brunt läderhandtag/rem.

SKULTUNA Manschettknappar, ett par gulmetall lack "1", etui.

6st Royal Copenhagen Blå Vifte mattallrikar Ø 25,5 cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr